- Hoşgeldiniz

YEŞİLOVA ÇINAR ÇOCUK EVİ’NİN YENİ MASKOTU GÜNEŞ OLDU

YEŞİLOVA ÇINAR ÇOCUK EVİ’NİN YENİ MASKOTU GÜNEŞ OLDU sitemize 17 Ocak 2022 tarihinde eklenmiş ve 19 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
YEŞİLOVA ÇINAR ÇOCUK EVİ’NİN YENİ MASKOTU GÜNEŞ OLDU

Açıldığı günden itibaren vatandaşlardan yoğun ilgi gören Yeşilova Çınar Çocuk Evi’nin yeni maskotu ‘Güneş’ isimli kedi oldu

Çalışmalarına tüm hızıyla devam eden İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Yeşilova Çınar Çocuk Evi’nin artık yeni bir üyesi daha var. Yeşilova Çınar Çocuk Evi’nde eğitim gören minikler, kurumun bahçesinde uzun süredir kendilerine arkadaşlık yapan sokak kedisini sahiplenmek istedi. Çocukların taleplerini geri çevirmeyen yetkililer, ‘Güneş’ ismini verdikleri kediyi sahiplendiler.

Yuvası Yerleştirildi, Bakımları Tamamlandı

Alınan karar sonrası Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Yeşilova Çınar Çocuk Evi’nin bahçesine Güneş için bir yuva getirdi. Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından aşıları ve bakımları tamamlanan Güneş, resmi olarak Yeşilova Çınar Çocuk Evi’nin kedisi oldu. Güneş ile vakit geçirmeyi sevenler çocuklar ise taleplerini yerine getiren yetkililere teşekkür ettiler.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,