- Hoşgeldiniz

Vural Bal Türkiye Haber İş Sedikası Genel Başkanı Veli Solak’ı Ağırladı

Vural Bal Türkiye Haber İş Sedikası Genel Başkanı Veli Solak’ı Ağırladı sitemize 25 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve 3.060 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Vural Bal Türkiye Haber İş Sedikası Genel Başkanı Veli Solak’ı Ağırladı

Türkiye Haber İş Sendikası Başkanı  Veli Solak Cumartesi Günü İzmit’teydi

T.Haber- iş Sendikası Genel Başkanı  Veli Solak, mali İşlerden sorumlu genel merkez yönetim kurulu üyesi Kemal İlçioğlu ve Bursa Şube Başkanı Yusuf Pektaş Kocaeli Bölge Temsilcisi Vural Bal’ın daveti üzerine cumartesi günü İzmit’e geldiler.

T. Haber-iş sendikasının toplu iş sözleşmesi öncesi yaptığı bilgilendirme ve emeklilere plaket verme toplantısını   Özsar restaurant’ta Kocaeli Bölge Temsilcisi Vural Bal’ın ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Kocaeli Türk Telekom çalışanları Kocaeli Haber-iş sendikası üyelerinin tam kador katıldığı toplantıda sendika üyeleri  Genel Başkanlarına bizzat soru sorma ve bilgi alma imkanı buldular.

Toplantıda  Genel Başkan Veli Solak  “Yeni teknikerlerin maaşlarının düşüklüğünden ve bu arkadaşlarımıza seyyanen bir zam isteneceği, src belgesi olup araç kullananlara araç kullanma bedeli ve zamanın şartlarına göre eski yeni personeli mutlu edeçek bir sözleşmeyle sonlanacağını söyledi. Ayrıca birlik beraberlik çerçevesinde hiç kimsenin kendilerini sözleşme önçesi başka gündemlerle yormamasını boş hayallerle değil ayağı yere basan bir sözleşme imzalanacağını son sözün T.Haber-iş üyelerinin söyleyeçeğini söyleyerek. İş verenin ekmeğine yağ süren nifak ve boş dedikodularla çalışanlara yalan yanlış yazı yazanların yaptıklarından vaz geçmelerini artık özel bir şirket olduğumuzu işverenin her söyleneni takip edip tavrını ona göre davrandığını söyledi.”

T.Haber-İş Kocaeli Bölge Temsilcisi Vural Bal, Mart ayında başlayacak toplu sözleşmeler öncesi Genel Başkanları Veli Solak’a  yoğun iş programına rağmen kendisini kırmayarak, zaman ayırıp İzmit’e geldiği için teşekkür edip bir plaket sundu.

Toplantı sonunda sendika üyeleri Genel Başkanları ile yüzyüze görüşüp, sorularını bizzat sormaktan memnun olduklarını bildirip Sözleşme öncesi sendikalarına destek verdiler.

1

 

haber-is

 

T.haberis-veli-solak

 

t-haber-is-genel-baskan-veli-solak

 

vural-bal-haber-is

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz