- Hoşgeldiniz

VADİ İZMİT EVLERİ’NDE 32 DAİRENİN SAHİBİ YARIN BELLİ OLUYOR

VADİ İZMİT EVLERİ’NDE 32 DAİRENİN SAHİBİ YARIN BELLİ OLUYOR sitemize 16 Mart 2022 tarihinde eklenmiş ve 58 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
VADİ İZMİT EVLERİ’NDE 32 DAİRENİN SAHİBİ YARIN BELLİ OLUYOR

Şehir merkezine yakınlığı ve doğasıyla huzurlu yaşamın kapılarını aralayan Vadi İzmit Evleri’nde 32 dairenin sahibi 17 Mart Perşembe günü (yarın) gerçekleştirilecek ihalenin ardından belli olacak

İzmit Belediyesi ve Bektaş İnşaat ortaklığında inşa edilen, mimarisiyle dikkat çeken Vadi İzmit Evleri’nde 60 yeni daire satışa çıkarken ilk ihalede 28 daireye tam 226 kişi talip olmuştu. Vadi İzmit Evleri’nde 32 dairenin yeni sahipleri ise 17 Mart Perşembe (yarın) yapılacak ihalenin ardından belli olacak.

Yarın 11.30’da

17 Mart’ta gerçekleştirilecek ihalede muhammen bedelleri 350 bin TL ile 880 bin TL arasında değişen 32 daireden 7 tanesi 1+1, 11 tanesi 2+1, 12 tanesi 3+1 ve 2 tanesi ise 4+1 konuttan oluşuyor.  İhale 17 Mart Perşembe günü saat 11.30’da İzmit Belediyesi Ana Hizmet Binası 9. Katta bulunan Toplantı Salonunda yapılacak.

Nitelikli Yaşam Alanları

Vadi İzmit Evleri, sadece bir konut olmaktan çok zamanın yavaşladığı, İzmitlilere huzur veren bir site özelliği taşıyor. Bağımsız sosyal ticari kompleksiyle fark yaratan Vadi İzmit Evleri’nde market, spor kompleksi, kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, hamam, fitness, restaurant, açık ve kapalı otopark ve 462 metrekarelik aqua park bulunuyor. Nitelikli sosyal yaşam alanları, modern mimarisi, ferah ve aydınlık yapısıyla Vadi İzmit Evleri herkesi konforlu bir yaşama davet ediyor.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,