- Hoşgeldiniz

Ünlü Bayan Oyuncu Ameliyatla Erkek Oldu

Ünlü Bayan Oyuncu Ameliyatla Erkek Oldu sitemize 24 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve 4.914 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

  Ünlü Bayan Oyuncu Ameliyatla Erkek Oldu

Ünlü Bayan Oyuncu Nil Erkoçlar Ameliyatla Cinsiyet Değiştirdi

Ünlü prodüktör Erol Köse, Twitter hesabında “Emret Komutanım” dizisiyle akıllarda yer eden oyuncu Nil Erkoçlar’ın ruzgar-erkoclargeçirdiği operasyonla erkek olduğunu yazmış, bu haber magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Erkoçlar’ın kardeşi başta iddiayı yalanlasa da, haberin doğru olduğu, Erkoçlar’ın Rüzgar adını aldığı öğrenildi.


Erol Köse’nin Twitter’da gündeme getirdiği iddiaya en büyük tepkiyi Erkoçlar’ın kardeşi vermişti. Erkoçlar’ın oyuncu kardeşi “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça zaten hiçbir zaman kadınsı biri olmadı. Kısa saçlı hali şimdi mi olay oldu? Bir haberi ilan ederken o kişinin ailesini de düşünseniz… Bu haberle kime nasıl zarar verdiğinizi umarım az çok tahmin ediyorsunuzdur. Böyle bir durum yoktur. Benim güzel kardeşimi ve ailemi daha fazla üzmeyin lütfen. Bizim aile yapımız bu camiaya hiçbir zaman uymadı ve Nil’e de uymadı ki bıraktı bu işi. Ailenize bağlılığınız nasıldır bilmem, ama Twitter’da yazılanlar yalandır” sözlerini kullanmıştı.


Erkoçlar, bu mesajlarını internet sitelerine haber olduktan sonra Twitter’dan silmişti. Ünlü oyuncunun internete düşen kısa saçlı fotoğrafları ise kafaları karıştırmıştı. Ancak olayın gerçek olduğu ortaya çıktı. Genç oyuncunun ameliyatla erkek olduğu ve adını Rüzgar olarak değiştirdiği öğrenildi.

 

nil-erkoclar-ameliyatla-erkek-oldu-Nil Erkoçlar

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz