- Hoşgeldiniz

Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu 5.Olağan Genel Kurulu Karamürsel’de Yapıldı

Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu 5.Olağan Genel Kurulu Karamürsel’de Yapıldı sitemize 26 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 414 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu 5.Olağan Genel Kurulu Karamürsel’de Yapıldı

 

253201314415125.jpg 

Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu 5.Olağan Genel Kurulu Karamürsel’de Yapıldı

 

Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu’nun 5.Olağan Genel Kurulu Karamürsel Bosna Hersek Kültür Derneği ev sahipliğinde Karamürsel Belediye Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Federasyon Başkanlığı Ahmet Utaş, oy birliği ile seçildi.

Karamürsel Belediye Kültür Merkezinde yapılan genel kurul toplantısında Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyon Başkanı Muzaffer Güneş  2011-2013 dönemi genel bütçe ve faaliyet raporlarını okudu. Ardından faaliyet raporları ve genel bütçe oylamaya sunuldu. Gündemin diğer maddesini oluşturan yeni yönetim kurulu asil ve yedek üyelerin kabulü için oylama yapıldı ve tek liste halinde Ahmet Utaş Başkanlığa seçildi.  Seçimin ardından Muzaffer Güneş federasyon başkanlığını Ahmet Utaş’a devretti.

Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu eski Başkanı Muzaffer Güneş iki yıl boyunca güzel çalışmalara imza attıklarını, Ahmet Utaş’ın da aynı görevi başarıyla yürüteceğine inandığını söyledi.

Yeni Başkan Ahmet Utaş ise kendisini bu göreve seçen tüm üyelere teşekkür etti.

BAŞKAN YILDIRIM TEBRİK ETTİ

Federasyonun genel kurulan katılan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım yeni seçilen başkan Ahmet Utaş’a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak her zaman yanında ve destekçisi olacağını açıkladı. Bosna Hersek’in çok güzel bir memleket olduğunu da belirten Başkan Yıldırım, Karamürsellilerin sıklıkla Bosna Hersek’i ziyarete gittiğini de sözlerine ekledi.

Genel Kurula Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal, Altınova Belediye Başkanı Dr.Metin Oral, Bosna Hersek Kültür Dernekleri Başkanları ve Temsilcileri, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve temsilcileri katıldı.

PLAKET VE ONUR BELGESİ VERİLDİ

Yapılan genel kurulun ardından plaket ve hediye takdimleri yapıldı. Yeni Başkan Ahmet Utaş, Federasyon eski Başkanı Muzaffer Güneş’e plaketini verdi. Göstermiş olduğu desteklerden dolayı Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu Fahri Konsolosu Ahmet Kemal Baysak tarafından Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a plaket, teşekkür ve onur belgesi takdim edildi. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ise Federasyonun Genel Sekreteri Mehtap Yılmaz’a çalışmalarından dolayı plaket verdi.

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :