- Hoşgeldiniz

Türk Milliyetçiliği düşmanı Potamyalı Erdoğan eşinin de Türk olmadığını itiraf etti!

Türk Milliyetçiliği düşmanı Potamyalı Erdoğan eşinin de Türk olmadığını itiraf etti! sitemize 10 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 969 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Türk Milliyetçiliği düşmanı Potamyalı Erdoğan eşinin de Türk olmadığını itiraf etti!

Siirt’te konuşan Erdoğan yine milliyetçiliğe hakaretler yağdırdı.

Sevgili kardeşlerim, bir sürecin içerisindeyiz. Bu çözüm sürecine ben eminim ki Siirtli kardeşlerim tüm benlikleriyle buna destek veriyorlar.

Fikriniz varsa parlemontaya. İşte bunu yaptığınızda muhatap olursunuz. Bizler bu baldıran zehrini içeriz diyerek yola çıktık.

Bu ülkedeki mutluluğu kimse bozamasın. Biz 780 bin km2’de 76 milyonun mutluluğu için çalışıyoruz.

Kardeşlerim 12 yıl önce yola çıkarken etnik milliyetçiliğe hayır dedik. Ret ve inkar politikalarını ayağımızın altına alıyoruz.

Yaradılanı Yaradan’dan ötürü seviyoruz. Öyle seveceğiz. Ne Arap’ın Acem’e ne Acem’in Arap’a bir üstünlüğü yoktur. Üstünlük Allah’a yakın olmaktır.

Etnik milliyetçiliğe, karşıyız. Batı ne alıyorsa Doğu da onu alacak. Gerek merkezi yönetim gerek mahalli yönetim.

Şimdi gelirken arka sokaklardaki pisliğie baktım. Böyle yönetim olmaz.

Siirt’ti çok daha modern yapacağız. Buna var mjyıız? Onun için durmak yok yola devam diyorum. Kardeşlerim bizde dinsel milliyetçilik de yok.

Değerli kardeşlerim, AfyonKarahisar’da bir şey söyledik. Tek Millet dedik,  Neden Türkü, Kürdü, Arnavut’u hepimizi yarattı mı? Bizi yaratırken ne olacağımızı biliyor muyuz. İşte bu yüzden tek millet olduk.

tayip-emine

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz