- Hoşgeldiniz

TEKNİK ÇOCUK PARKI’NDA YARIN ÇOCUK SESLERİ YANKILANACAK

TEKNİK ÇOCUK PARKI’NDA YARIN ÇOCUK SESLERİ YANKILANACAK sitemize 17 Mayıs 2021 tarihinde eklenmiş ve 32 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
TEKNİK ÇOCUK PARKI’NDA YARIN ÇOCUK SESLERİ YANKILANACAK

Halkın ihtiyaçlarını titizlikle takip eden İzmit Belediyesinin revize çalışması sonunda Kuruçeşme’ye sosyal yaşam alanı olarak kazandırdığı Teknik Çocuk Parkı yarın çocuklara kavuşacak

Halkın ihtiyaçlarını sürekli olarak takip eden ve talepleri hızlıca yerine getiren İzmit Belediyesi özellikle sosyal yaşam alanlarının genişletilmesi konusunda aralıksız mesai harcıyor. Yeni parkların yanı sıra mevcut  parkları elden geçiren, yenisiyle değiştiren ve uygun alanlarda büyüterek ailelerin birlikte vakit geçirebileceği sosyal alanlara dönüştüren İzmit Belediyesinin Kuruçeşme’de imzasını attığı Teknik Çocuk Parkı çocuklarla buluşmayı bekliyor.

Yarın Kullanılabilecek

Yaklaşık bir aydır aralıksız çalışma neticesinde yepyeni bir görünüme ve cıvıl cıvıl kimliğe bürünen Kuruçeşme Teknik Çocuk Parkı çocukları ve aileleri cezbetti. Fakat sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle vatandaşın kullanmaya başlayamadığı park yarın kapanmanın sona ermesiyle birlikte çocuklara, gençlere ve ailelere kucak açacak.

Sosyal Aktivite Alanı

İzmit Belediyesi, tamamlanan Kuruçeşme Teknik Çocuk Parkı’nda çocuklara güvenli oyun alanı hazırlamak için 100 metrekarelik kauçuk zemin çalışması yaptı. Basketbol sahasını elden geçiren ve sahayı çevreleyen telleri yenileyen ekipler, spora ilgiyi arttıracak düzenlemeler de gerçekleştirdi. Alandaki çardakları da yenileyen belediye ekipleri seksek oyun alanı çizerek geleneksel oyun alanı oluşturdu. Aydınlatma lambalarının da yerleştirilmesiyle tamamlanan Kuruçeşme Teknik Çocuk Parkı yeni yüzüyle çok beğenildi.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,