- Hoşgeldiniz

ŞEHR-İ İZMİT KAFE DE GÜLÜMSE KAFE GİBİ İZMİTLİLERİN GÖZDESİ OLDU

ŞEHR-İ İZMİT KAFE DE GÜLÜMSE KAFE GİBİ İZMİTLİLERİN GÖZDESİ OLDU sitemize 17 Ocak 2022 tarihinde eklenmiş ve 11 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
ŞEHR-İ İZMİT KAFE DE GÜLÜMSE KAFE GİBİ  İZMİTLİLERİN GÖZDESİ OLDU

İzmit Belediyesinin yeni yüzüyle hizmete açtığı Şehr-i İzmit Kafe de Gülümse Kafe gibi İzmitlilerin gözdesi oldu

İzmit Belediyesi tarafından yeni yüzüyle kapılarını vatandaşların hizmetine açan Şehr-i İzmit Kafe’ye İzmitliler yoğun ilgi gösteriyor. İşletmesi tamamen İzmit Belediyesi tarafından yapılan kafe, açıldığı günden bu yana vatandaşların uğrak noktası olmayı sürdürüyor. Eşsiz körfez manzarasıyla vatandaşların doğum günü, nişan, toplantı gibi etkinliklerine ev sahipliği yapan Şehr-i İzmit Kafe, vatandaşlardan tam not alıyor.

Nişan Ve Doğum Günü Etkinliğine Ev Sahipliği Yaptı

Eşsiz manzarası ve sıcacık ortamıyla gönülleri ısıtan Şehr-i İzmit Kafe, geçtiğimiz hafta sonu da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Cumartesi günü Rahime-Erkan çiftinin nişan törenine ev sahipliği yapan Şehr-i İzmit Kafe Pazar günü ise minik Hamza’nın 1. Yaş doğum günü kutlamalarına ev sahipliği yaptı. Hafta sonunu Şehr-i İzmit Kafe’de geçiren vatandaşlar verilen hizmetten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek görevli personele ve İzmit Belediyesine teşekkür ettiler.

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,