- Hoşgeldiniz

Romanya Başkonsolosundan Kocaeli Büyükşehir’e ziyaret

Romanya Başkonsolosundan Kocaeli Büyükşehir’e ziyaret sitemize 27 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 427 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Romanya Başkonsolosundan Kocaeli Büyükşehir’e ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Romanya İstanbul Başkonsolosu Stefana Greavu’yu misafir etti. Konuk Başkonsolos Greavu, 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde Romanya’dan gelen çocukları Kocaeli’nde en güzel şekilde ağırlayan Başkan Karaosmanoğlu ile ekibine teşekkür etti.

23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ

Romanya İstanbul Başkonsolosu Stefana Greavu, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi’nin Gebze Hizmet Binası’nda gerçekleşen ziyarette Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker de hazır bulundu. Kocaeli’ne daha önce de geldiğini ve ilimizi çok beğendiğini ifade eden Başkonsolos Greavu, 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde Romanya’dan Kocaeli’ne gelen çocukların en güzel şekilde ağırlandığına değindi.

BAŞKAN’A TEŞEKKÜR ETTİ

Başkonsolos Greavu, Başkan Karaosmanoğlu ile Büyükşehir yöneticilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti. Dünya çocuklarını Kocaeli’nde ağırlamaktan duyduklarını memnuniyeti dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Aralarında Romanya’dan gelen çocukların da yer aldığı 41 ülkeden bin çocuğu bir kez daha Kocaeli’nde en güzel şekilde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu çocuklarımız kendi ülkelerinde bizim gönül elçilerimiz olacaktır’’ şeklinde konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz