- Hoşgeldiniz

PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ BAKIM ONARIM ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ BAKIM ONARIM ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI sitemize 17 Ocak 2022 tarihinde eklenmiş ve 9 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ  BAKIM ONARIM ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, kentin farklı bölgelerindeki çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, İzmit’in daha yaşanılabilir bir kent olması adına çalışmalarını sürdürüyor. Kent genelinde bulunan park ve yeşil alanlarda büyük bir özveri ile mesaisine devam eden Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri; Kuruçeşme Şehit Arif Meydan Parkı, Kültür Tepesi 1. Etap, Malta Mahallesi İhsan Dede Parkı, Alikahya Fatih Mahallesi Süleymaniye Camii ve Yahyakaptan Anıt Meydanı’nda bakım ve yenileme çalışması gerçekleştirdi.

Bakımlarını Yaptılar

Kuruçeşme Şehit Arif Meydan Parkı’nda ve Yahya Kaptan Anıt Meydanı’ndaki tahrip olan sert zemini yenileyen ekipler, Kültür Tepesi’nde ise harpuştalardaki ve zemindeki doğal taşların tamiratını gerçekleştirdi. Ardından Malta Mahallesi Yurdum Caddesi İhsan Dede Parkı’nda mesaiye başlayan ekipler bordür döşedi, tahrip olan bölgeleri yeniledi ve beton kullanarak yürüyüş yolunu bakımdan geçirdi.

Caminin Çevre Düzenlemesi Yapılıyor

Alikahya Fatih Mahallesi Mevlana Caddesi Süleymaniye Camii’ne çevre düzenlemesi çalışması kapsamında istinat duvarı yapmaya başlayan ekipler, ardından oturma yerlerini yaparak alanı kullanıma hazır hale getirecek. Vatandaşların bir araya geldiği park, yeşil alan ve camilerde tespit çalışmalarını sıklaştıran ekipler, program dâhilinde belirlenen yerlere giderek alanlardaki eksiklikleri gidermeye devam edecek.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,