- Hoşgeldiniz

ORMAN OKULU LANSMANINA NASUH MAHRUKİ SÜRPRİZİ

ORMAN OKULU LANSMANINA NASUH MAHRUKİ SÜRPRİZİ sitemize 15 Mart 2022 tarihinde eklenmiş ve 56 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
ORMAN OKULU LANSMANINA NASUH MAHRUKİ SÜRPRİZİ

Doğa Eğitim Kampüsü Lansmana Hazırlanıyor

İzmit Belediyesinin doğa dostu gelecek nesiller oluşturmak adına faaliyete geçirmeye hazırlandığı Doğa Eğitim Kampüsünün lansman programı 26 Mart Cumartesi günü geniş katılımla gerçekleştirilecek

Doğa temelli eğitimi destekleyen, her çocuğa eğitimde fırsat eşitliği sunan, doğayı okuyabilen, onu koruyan ve tüm canlıları seven çocuklar eğitmek amacıyla İzmit Belediyesi tarafından kurulan Doğa Eğitim Kampüsünün lansmanı 26 Mart 2022 cumartesi günü, saat 14.00’da, Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası toplantı salonunda gerçekleşecek. Lansman programı kapsamında ayrıca dağcı, yazar ve fotoğrafçı Nasuh Mahruki’nin katılımıyla “Doğa ile Büyüyen Çocuklar” konulu söyleşi de gerçekleştirilecek.

Çocukların Yaratıcılıkları Geliştirilecek

İzmit Belediyesi Doğa Eğitim Kampüsü Projesi ile park, bahçe, mesire alanları, tarımsal üretim bahçeleri, ekolojik yaşam alanları ve yabanıl alanların, çocuklar için daha ulaşılabilir ve engelsiz hale getirilmesi hedefleniyor. Orman okulları ve sınıf dışı eğitim uygulamalarına yer verilecek projede doğa temelli atölyeler ile çocukların bilişsel, sosyal ve fiziksel alanlarda gelişimlerine katkıda bulunularak yaratıcılıklarının gelişimini desteklemek amaçlanıyor.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,