- Hoşgeldiniz

Melih Gökçek Mizah Gazetesinin Haberini Gerçek Sanınca!

Melih Gökçek Mizah Gazetesinin Haberini Gerçek Sanınca! sitemize 17 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 659 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 Melih Gökçek Mizah Gazetesinin Haberini Gerçek Sanınca!

Mustafa Kemal BÜYÜKKAYA / sozcu.com.tr twitter: @mkbuyukkaya
Taksim Gezi Parkı direnişinin başladığı ilk günden bu yana her türlü provokasyonu deneyen Melih Gökçek, bu kez kendini aştı.

“Gezi Parkı’ndaki marjinal örgütlerin çadırlarından çıkan vahşet planlarını” twitter’daki takipçileri ile paylaşan Gökçek, atom bobası planlarının yer aldığı eski bir gazete sayfasını delil olarak gösterdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e göre Gezi Parkı’ndaki marjinal grupların çadırlarında atom bombası hazırlığı yapılıyor. En azından bu planlar inceleniyordu. (İlerleyen zamanda Einstein’ın atomu bir çadırda parçaladığını söylerse hiç şaşırmayacağız.)

PROVOKASYONDA ZİRVE!
Melih Gökçek, bu yaptığı provokasyon ile kendisine ait rekoru kırarak adeta nirvanaya ulaştı. Tabii olayın aslı hiç de böyle değil. Gökçek’in “Yeter ki, direnişçileri kötü gösterecek bir şey olsun”mantığı bu kez fena çuvallamıştı. Paylaştığı görsel ve yazılar kasıtlı olark yalan/yanlış, absürd şekilde ve dalga geçmek için haberler hazırlayan www.zaytung.com sitesine aitti. Yani bu haber aslında bir haber değildi. Zaytung’un klasik dalga geçme yöntemiyle hazırlanmış bir metindi.

Gökçek, paylaştığı şeyin dalga geçmek için hazırlanan bir metin olduğunu anlayınca tweet’ini sildi.

İşte haberin orijinali: http://zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=215173

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz