- Hoşgeldiniz

Liglerin başvuru tarihleri uzatıldı

Liglerin başvuru tarihleri uzatıldı sitemize 02 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 474 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Liglerin başvuru tarihleri uzatıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik düzenleyeceği Atletizm, Masa Tenisi ve Satranç liglerinden Atletizm ve Masa Tenisi Liglerinin başvuru süresi 6 Mart Çarşamba gününe uzatıldı. Satranç Ligi’nin başvuruları ise 8 Mart Cuma gününe kadar yapılabilecek.

BAŞVURULAR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli genelinde eğitim-öğrenim gören ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik Atletizm, Masa Tenisi ve Satranç ligleri düzenleyecek. Ligler 12 Mart – 16 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Her üç lige öğrenciler okul takımlarıyla katılacak. Bunun yanı sıra okullar sadece bir branş için başvuru yapabilecek. Bireysel başvurular kabul edilmeyecek. Okullar katılacakları lig ile ilgili başvurularını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne yapacak.

İLK LİG ATLETİZM

Lig Şöleni 12 Mart Salı günü Atletizm ile başlayacak. 16 Mayıs tarihine kadar sürecek lige 1999-2001 doğumlu öğrenciler öğrenim gördükleri okulları ile birlikte takım halinde katılacak. Lig Gebze Alaettin Kurt Stadı ve Kocaeli Atletizm Pisti’nde gerçekleştirilecek. Okullar Atletizmin uzun atlama, gülle ile kısa ve orta mesafe koşu branşında mücadele edecek. Atletizm Ligi için 6 Mart Çarşamba gününe kadar başvuru yapılabilecek.

MASA TENİSİ 18 MART’TA

Masa Tenisi Ligi 18 Mart Pazartesi başlayacak. Gebze Spor Salonu, Çayırova Şehit İlhan Kartal Anadolu Lisesi Spor Salonu, Körfez Endüstri Meslek Lisesi Spor Salonu, Kartepe Sosyal Bilimler Lisesi Spor Salonu, Başiskele Belediyesi Kültür Merkezi, Gölcük Spor Salonu, Karamürsel Spor Salonu, Derince Spor Salonu, İzmit Atatürk Spor Salonu ve Kandıra Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek lige 1999-2000 doğumlu öğrenciler öğrenim gördükleri okulları ile birlikte takım halinde katılacak. Bu ligin başvuruları da yine 6 Mart Çarşamba gününe kadar yapılabilecek.

SATRANÇ LİGİ 25-26 MART’TA

Liglerin son etabını ise Satranç oluşturacak. Lige 2003-2004-2005-2006 doğumlu öğrenciler öğrenim gördükleri okulları ile birlikte takım halinde katılacak. Satranç Ligi, Hasan Gemici Spor Salonu, Gebze Spor Salonu ve Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı olmak üzere üç ayrı noktada gerçekleştirilecek. Satranç ligi 25 Mart – 26 Nisan tarihleri arasında yapılacak.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz