- Hoşgeldiniz

Kuruçeşme Kapalı Pazarı 2 Hafta içinde Açılıyor

Kuruçeşme Kapalı Pazarı 2 Hafta içinde Açılıyor sitemize 27 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 520 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kuruçeşme Kapalı Pazarı  2 Hafta içinde  Açılıyor

İzmit Belediyesi kapalı pazar yerleri konusundaki çalışmalarını kararlılıkla sürdürüyor. Kapalı Pazar projelerini yakından takip eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kuruçeşme Kapalı Pazar Alanı’nda yapılan çalışmaları inceledi.

 

Çalışmalarda sona gelindiğini ifade eden Başkan Doğan, önümüzdeki kış vatandaşları daha modern bir pazar yerinde ağırlayacaklarını söyledi. Doğan “Kuruçeşme Mahallemiz nihayet kapalı pazar yerine kavuştu. Pazarımızın açılması için gün sayıyoruz. Büyük bir ihtimal 1-2 hafta içinde pazarımız açılışını yapacağız. İddia ediyorum Kocaeli’nin en güzel kapalı pazarı olacak” dedi.

 

Kuruçeşme Kapalı Pazar Alanı hizmete girdiğinde Pazar günlerinde Kuruçeşme’de yaşanan kargaşanın biteceğini ve Kuruçeşme’nin rahatlayacağını dile getiren Başkan Doğan ” vatandaşlarımız herşeyin en iyisine en güzeline layık. İçinde mescit, tuvalet, sosyal tesis olan bu pazarımız ile hem pazarcı esnafımız hem de halkımız rahatlayacak. Pazar Kuruçeşme’ye, İzmit’e hayırlı olsun” dedi.

kurucesme-pazari.jpeg

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz