- Hoşgeldiniz

KONU HALK SAĞLIĞIYSA, İZMİT BELEDİYESİNİN TAVİZİ YOK

KONU HALK SAĞLIĞIYSA, İZMİT BELEDİYESİNİN TAVİZİ YOK sitemize 19 Nisan 2021 tarihinde eklenmiş ve 20 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
KONU HALK SAĞLIĞIYSA, İZMİT BELEDİYESİNİN TAVİZİ YOK

Cenaze evlerine taziyeye giden vatandaşların ve mobil çorba dağıtım noktalarından aldıkları sıcak çorbayla güne başlayan İzmitliler’in sağlığını riske atmayan İzmit Belediyesi, yemek hizmeti aldığı firmanın imalat ve üretim alanlarını titizlikle denetledi

İzmit Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşların kullanımına sunduğu cenaze evlerine ücretsiz yemek hizmeti ve çorba çeşmeleri tüm hızıyla halka hizmet verirken İzmit Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri, bu hizmetlerin tedarik edildiği firmanın imalat ve üretim yerlerini denetledi.

Olumsuzluğa Rastlanılmadı

İzmit Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ile İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü personelinin birlikte gerçekleştirdiği denetimde işyeri ruhsatı, hijyen, yemek menü gramajı ve çevre temizliği gibi konular mercek altına alındı. Periyodik olarak sürdürülen denetimlerde olumsuz bir duruma rastlanmadı.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,