- Hoşgeldiniz

Kocaelispor’da Sahipsizlik Devam Ediyor

Kocaelispor’da Sahipsizlik Devam Ediyor sitemize 20 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.652 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaelispor’da Sahipsizlik Devam Ediyor 

Olağanüstü kongre kararı alan ve Orhan Görmez başkanlığındaki eski futbolculardan oluşan yönetimin de görevi bırakma kararı aldığı Kocaelispor’da, bu akşam yapılması gereken kongre, oy kullanma hakkı bulunan 418 kişiden sadece 16 kişinin gelmesi nedeniyle yeterli sayıya ulaşamadığından yapılamadı.


Bir zamanlar  Türkiye Birinci Ligi’nde fırtına gibi esen ve bugün 3. Lig’de kalma mücedelesi veren Kocaelispor’da, kulübü kapanmaktan kurtaran Orhan Görmez başkanlığındaki eski futbolculardan oluşan mevcut yönetim yeterli desteği bulamadı. Yönetim bir daha görevi talip olmayacaklarını belirterek olağanüstü genel kurul kararı aldı. Yönetime de talip olan çıkmadı.

Toplam 1052 üyesi olan Kocaelispor’da bugün saat 17.00’de yapılması gereken olağanüstü genel kurula, oy kullanma hakkı bulunan 418 üyeden sadece 16’sı geldi. Olağanüstü kongre olduğu için toplantının açılabilmesi için yeter sayı olan 45 kişiye ulaşılamadığından kongre başlayamadı ve daha sonra zabıt tutularak iptal edildi.

Bu durumda göreve devam edecek olan Kocaelispor Başkanı Orhan Görsen yaptığı açıklamada “SadeceKocaeli’de değil Türkiye’de herkes Kocaelispor’un bu durumuna üzülüyor. Başbakan’ın söylemesine rağmen takıma destek olan çıkmadı. 3- 5 kişinin desteğiyle bu iş olmuyor. Bundan sonrasında diliyorum ki bu gençlere, Kocaelispor’a sahip çıksınlar. Başka Kocaelispor yok” dedi.

kocaelispor-sahipsiz

kocaelispor-yonetim

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz