- Hoşgeldiniz

Kocaelispor Yeni Yönetiminden Nevzat Doğan´a Teşekkür Ziyareti

Kocaelispor Yeni Yönetiminden Nevzat Doğan´a Teşekkür Ziyareti sitemize 27 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 671 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaelispor Yeni Yönetiminden Nevzat Doğan´a Teşekkür Ziyareti

Şehrimizin en önemli sembollerinden biri olan Kocaelispor’un yeni yönetimi takıma desteğini esirgemeyen İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti.

 

BAŞKAN DOĞAN’A TEŞEKKÜR

 

Başkan Doğan’ı makamında ziyareteden Kocaelispor Başkanı Nebi Uzun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hayrettin Emiral, İsmail Alioğlu, İlyas Çakır, Abdullah Zorlu, Ahmet Yusuf ve Hayri Kurnaz gelecek ay yapılacak kongreye Başkan Doğan’ı davet ettiler. Kocaelispor için yapacakları çalışmaları, planları ve hedeflerini Başkan Doğan ile paylaşan ekip takıma desteklerinden ötürü İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a teşekkür ettiler.

 

DOĞAN: KURUMSALLAŞIN

 

Kocaelispor’un bu şehrin en büyük simgelerinden biri olduğunu her platformda dile getirdiğini ifade eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Belediyesi olarak takımın yanında olmaya devem edeceklerini dile getirdi. Şehrin her kesiminde büyük bir Kocaelispor sevgisi olduğunu dile getiren Başkan Doğan ” bu takıma hakettiği yere getirmek hepimizin boynunun borcudur. Bunun tek yolu profesyonel bir yönetim anlayışı ile hareket etmek ve kurumsallaşmaktır. Takımı kişi yada kurumlara bağlı hale getirmeden yönetin, kurumsallaşın” diyerek yeni yönetime başarılar diledi.

 

İzmit Belediyesi Spor Danışmanı Zeki Kutlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Kocaelispor Başkanı Nebi Uzun İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a takıma desteklerinden ötürü çiçek hediye etti.

.kocaelisport.jpeg

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz