- Hoşgeldiniz

Kocaeli Kitap Fuarı kapsamında Sosyal medya fenomenleri Kocaeli Üniversitesi’nde

Kocaeli Kitap Fuarı kapsamında Sosyal medya fenomenleri Kocaeli Üniversitesi’nde sitemize 08 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 589 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Kitap Fuarı kapsamında Sosyal medya fenomenleri Kocaeli Üniversitesi’nde

Kocaeli Kitap Fuarı kapsamında sosyal medya fenomenleri Taci Kalkavan ve Argostroloji Kocaeli Üniversitesi öğrencileri ile buluştu. Sosyal medyadan takip ettikleri kişileri ilk kez karşılarında gören öğrenciler neşeli dakikalar geçirdi. Fenomenler Kocaeli Kitap Fuarı’nda da kitapseverlerle buluşacak.

KAHKAHALARA BOĞDULAR

Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komşuoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleşen söyleşiye Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal, Kocaeli Üniversitesi öğretim üyeleri, Büyükşehir Belediyesi çalışanları ve çok sayıda öğrenci katıldı. Öğrenciler sosyal medya fenomenlerinin esprili sözleri ile kahkahalara boğuldu. Sosyal Medya fenomenleri ayrıca Van Abdurrahman Gazi İşitme Engelliler İlkokulu’na kütüphane kurulması için düzenlene kampanyaya destek verilmesini istedi.

ÇOK ŞANSLISINIZ

Söyleşide Kocaeli Üniversitesi öğrencilerini 5. Kocaeli Kitap Fuarı’na davet eden sosyal medya fenomenleri Taci Kalkavan ve Argostroloji ülkenin kültür yönünden bu tarz çalışmalara ihtiyaç duyduğunu aktardı. Fenomenler Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Kitap Fuarı’na katılmaktan dolayı çok mutlu olduklarını dile getirerek öğrencilerinde böyle bir etkinliğin olduğu ilde yaşadığı için çok şanslı olduklarını dile getirdi.

FENOMENLER KİTAP FUARI’NDA

Öte yandan 5. Kitap Fuarı süresince de farklı günlerde sosyal medya fenomenleri kitapseverlerle buluşacak. 17 Mayıs Cuma günü saat saat 16.00’da Taci Kalkavan, Argostroloji ve NaferErmiş, 18 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00’da mserdark, 19 Mayıs Pazar günü yine aynı saatte istiklalakarsu, falanca ve samihazinses Kocaeli Kitap Fuarı’nda yer alacak.

 

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz