- Hoşgeldiniz

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi gelişen iletişim teknolojilerini yakından takip ediyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi gelişen iletişim teknolojilerini yakından takip ediyor sitemize 15 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 519 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi gelişen iletişim teknolojilerini yakından takip ediyor

e-Kocaeli IOS ve Android cihazlarda

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi gelişen iletişim teknolojilerini yakından takip ediyor. Bu kapsamda vatandaşlara kolaylık sağlaması için hayata geçirdiği e-Kocaeli cep ve tablet uygulamasının hizmet kapsamı da genişletildi. Kocaeli ve belediye ile ilgili birçok bilgi ve işlemin yapılabildiği uygulamaya artık Android işletim sistemli cihazlarla da ulaşılabiliyor.

YENİLİKLER VAR

Büyükşehir Belediyesi e-Kocaeli uygulamasına birçok cep telefonu ve tabletler ile ulaşılabiliyor. Yapılan yeni çalışmalar ile e-Kocaeli uygulaması yeni özelliklere kavuştu.

BORÇ SORGULANABİLİYOR

Vatandaşlara büyük kolaylık sağlayan mobil uygulamanın içeriğinde de birçok yenilik getirildi. İSU aboneleri “Abone No”, İZGAZ aboneleri “Sicil No” ile kurumlarda ki borç durumunu sorgulayabiliyor, ödenmiş ve ödenmemiş borçlarını takip edebiliyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi mükellefleri de uygulama sayesinde kurumda ki borçlarını ve varsa gecikme zamlarını sorgulayabiliyor.

İSTEKLER FOTOĞRAFLI OLARAK GÖNDERİLEBİLİYOR

Uygulamada Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile alakalı istek ve öneriler de, olay yeri fotoğraflı ya da fotoğrafsız olarak Çözüm Masası’na iletilebiliyor. Taleplerinin ne aşamada olduğunun da takip edilebildiği uygulamada ihale ilanları, balık ve sebze-meyve hal fiyatları gibi birçok bilgi de öğrenilebiliyor.

 

NASIL YÜKLERİM?

e-Kocaeli mobil uygulamasına Android işletim sistemli cihazlarda Google Play üzerinden e-Kocaeli yazıp aratarak ulaşabilirsiniz. IOS işletim sistemli cihazlarda ise app store üzerinden e-Kocaeli yazıp aratarak, ya da aşağıda ki butonlara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz