- Hoşgeldiniz

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Dokuzuncu Spor Şenliği Başlıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Dokuzuncu Spor Şenliği Başlıyor sitemize 14 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 623 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Dokuzuncu Spor Şenliği Başlıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanlıkları ve İştiraklerindeki personeli kaynaştırmak amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlediği Geleneksel Birimler arası Spor şenliğinin bu yıl dokuzuncusu düzenleniyor. Futbol, Voleybol, Basketbol ve Masa Tenisi sporlarından oluşan spor şenliği 14 Mayıs tarihinde oynanacak futbol maçlarıyla start alacak. Önceki gün turnuva öncesi takım sorumluları Fuarda bulunan sivil toplum merkezinde bir araya gelerek fikstür çekimini gerçekleştirdi.

KURALAR ÇEKİLDİ

Sivil Toplum Merkezinde gerçekleşen kura çekimine Kocaeli Büyükşehir Belediye Gençlik ve Spor Müdürlüğü Spor şenliği tertip komitesi ve takımların temsilcileri katıldı. Toplantıda turnuvanın kuralları son kez takımlara tekrar iletildi. Daha sonra kura çekimine geçilerek gruplar belirlendi. Bu yıl ilk olarak Futbol turnuvasıyla spor şenliğinin açılışı gerçekleştirileceğinden dolayı futbol eşleşmeleri ve maç programı yapıldı.

 

FUTBOLDA 20 TAKIM MÜCADE EDECEK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Suni Çim (Vinsan)sahasında oynanacak olan Futbol Turnuvasında bu yıl 20 takım mücadele edecek. Eşleşmeler sonucunda A grubunda, Kent konut, Güvenlik, Emlak ve istimlak, Fen işleri, B Grubunda İmar, İŞOT, İzaydaş, Park bahçeler, Zabıta, Basın Yayın C Grubunda Körfez rüzgarı, Altınnal A.Ş., Tesisler, Bilgi evleri, Ulaşım-2, D Grubunda, Belde A.Ş., Ulaşım-1, Şehircilik, Çevre Koruma, Enerjispor takımları yer aldı.

VOLEYBOLDA 11 TAKIM YER ALIYOR

Bu Yıl ilk kez düzenlenecek olan voleybol turnuvasına ise 11 takım katılacak. Kocaeli Büyükşehir Belediye 50.Yıl Spor salonunda oynanacak müsabakalarda voleybol resmi kuralları geçerli olacak. 14 Mayıs tarihinde başlayacak voleybol maçlarında A grubunda İtfaiye Önleme, İmar ve Şehircilik, Belde A.Ş., Sağlık Sosyal Hizmetler, B Grubunda Bosch, Afkom, Destek hizmet, Gebze itfaiye-1, C Grubunda İzmit itfaiye-3, İzmit itfaiye-1,Gebze itfaiye-2 takımları yer alıyor.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz