- Hoşgeldiniz

Kent Konut Yıldız Konutları’nda teslim zamanı

Kent Konut Yıldız Konutları’nda teslim zamanı sitemize 18 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 555 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kent Konut Yıldız Konutları’nda teslim zamanı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kent Konut tarafından yuvam mevkiinde yapılan Yıldız Konutları’nda daire teslimleri başladı. Modern tasarımı ve şehre yakınlığı ile büyük beğeni toplayan, toplam 656 daire, 30 işyeri ve 1 marketten oluşan projede teslim tarihi ve saati üyelere bildirildi.

YEŞİLİN VE MAVİNİN BULUŞTUĞU PROJE

Aynı zamanda çevreci bir proje olan Yıldız Konutları’nda yaklaşık 9 bin metrekaresi çimlendirilmiş alan olmak üzere toplam 15 bin metrekare yeşil alan bulunuyor. Peyzajında yer alan şelaleleriyle dikkat çeken projede ayrıca sosyal alanlar, site içi yürüme parkurları, çocuk oyun parkları ve dinlenme teraslarıyla birlikte kapalı ve açık otoparklar mevcut. Kameralı güvenlik sisteminin de yer aldığı sitede 24 saat güvenlik olacak.

SON DAİRELER

1+1 den 4+1’e kadar değişik m²’lere sahip dairelerin yer aldığı projenin tamamına yakını satılmış durumda. Kalan son dairelerden almak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz