- Hoşgeldiniz

Kartepe İlçesi’nde parke ve asfalt yama çalışmaları sürüyor

Kartepe İlçesi’nde parke ve asfalt yama çalışmaları sürüyor sitemize 03 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.149 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 Kartepe İlçesi’nde parke ve asfalt yama çalışmaları sürüyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kartepe İlçesi’nde parke ve asfalt yama çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmalar ise alt yapı nedeni ile bozulan yollar daha modern bir hale getirildi.

MODERN HALE GELİYOR

Büyükşehir Belediyesi belde ve köylerdeki yolları şehir merkezindeki yollar gibi modern hale getiriyor. Bu kapsamda Kartepe İlçesi’ndeki alt yapı çalışmaları veya başka nedenler ile bozulan yollarda hummalı çalışmalar yürütülüyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan çalışmalarda parke ve asfalt yama çalışmaları gerçekleştiriliyor.

30 BİN METRE KARE PARKE

Büyükşehir ekipleri Şirinsulhiye, Balaban ve Köseköy bölgelerinde çalışmaları aralıksız sürdürülüyor. Bu kapsamda Şirinsulhiye yollarına 30 bin metre kare parke döşenecek. Bozulan yollara ise 500 ton asfalt yaması gerçekleştirilerek yolların daha modern hale getirilmesi sağlanacak. Balaban ve Köseköy bölgelerinde de yama ve taşduvar yapımları ise sürdürülmekte.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz