- Hoşgeldiniz

Karaosmanoğlu,Şampiyon Çenesuyu Plajyolu bayan futbolcularını kutladı

Karaosmanoğlu,Şampiyon Çenesuyu Plajyolu bayan futbolcularını kutladı sitemize 31 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 887 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Karaosmanoğlu,Şampiyon Çenesuyu Plajyolu bayan futbolcularını kutladı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Çenesuyu Plajyolu Bayan Futbol Takımı’nı kabul etti. 2. Lig’de namaglup şampiyon olarak 1. Lig’e çıkan bayan kramponlar, Başkan Karaosmanoğlu’na tüm takımın imzaladığı futbol topunu hediye etti.

PLAJYOLU BAYAN FUTBOL TAKIMI

2. Lig Bayanlar Futbol Play-Off Dörtlü Final Grubu’nu namağlup tamamlayarak şampiyon olan ve 1. Lig’e çıkan Çenesuyu Plajyolu Bayan Futbol Kulübü’nün başkanı Bünyamin Akman, teknik heyet ile bayan futbolcular, Başkan Karaosmanoğlu’na konuk oldu. Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyarete şampiyonluk kupasıyla gelen bayan kramponlar, takım olarak imzaladıkları bir futbol topunu da Başkan Karaosmanoğlu’na hediye etti.

ŞAMPİYON BAYAN KRAMPONLAR

2012-2013 sezonunu şampiyon tamamlayan takımın bayan futbolcuları, ziyarette sezon boyunca yaşadıkları heyecanı Başkan Karaosmanoğlu ile paylaştı. Hepsi İzmitli sporculardan kurulu bayan futbol takımını elde ettikleri başarı nedeniyle kutlayan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Bayan futbolcularımızı kutluyoruz. Onların varlığının yeşil sahalara kalite getireceğine inanıyoruz. Amatör spor kulüplerine büyük önem veriyoruz. Amatör spor kulüplerine yaptığımız malzeme yardımları büyük bir ihtiyacı karşılıyor’’ dedi.

EĞİTİMİNİZİ DE İHMAL ETMEYİN

Plajyolu’nda Büyükşehir tarafından hayata geçirilen spor tesislerinin çalışmalarında büyük yararını gördüklerini dile getiren kulüp başkanı Akman, kendilerine gösterdiği yakın ilgi nedeniyle Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti. Başkan Karaosmanoğlu, aralarında üniversite öğrencilerinin de bulunduğu bayan futbolculara sporun yanı sıra eğitimlerine de önem vermeleri tavsiyesinde bulundu.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz