- Hoşgeldiniz

Karaosmanoğlu, yayınladığı bir mesajla bütün çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı

Karaosmanoğlu, yayınladığı bir mesajla bütün çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı sitemize 01 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 606 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 Karaosmanoğlu,  1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı

Hükümetin 2009 yılında yaptığı yasal düzenleme ile birlikte 1 Mayıs, yeniden resmi tatil haline geldi ve kutlanmaya başlandı. Başkan Karaosmanoğlu mesajında emeğin kutsal olduğunu vurgulayarak, “Dünyada insan merkezli en önemli iki ekonomik değer vardır. Bunlardan birisi emek, diğeri ise zekâdır. İşte Hükümetimiz, 2009 yılında yaptığı düzenleme ile çalışan insanların emek ve zekâ bileşkesine duyduğu saygıyı en açık biçimde vurgulamıştır” dedi.

EMEKÇİ KARDEŞLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Başkan Karaosmanoğlu, “1 Mayıs işçilerin birlik, dayanışma ve mücadele günleridir. Emekçi kardeşlerimize destek olmak için sadece 1 Mayıslarda değil, her zaman yanlarındayız. Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak çalışanlarımızın daha iyi yaşam koşullarına ulaşmaları için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Emeğe saygının yollarını açmaya devam ediyoruz, edeceğiz. Bu vesile ile aziz milletimizin ve çalışanların bu anlamlı günlerini en güzel duygularımla kutluyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz