- Hoşgeldiniz

Karaosmanoğlu, Türkiye Şampiyonu olan Kağıtspor Buz Pateni Takımı’nı misafir etti

Karaosmanoğlu, Türkiye Şampiyonu olan Kağıtspor Buz Pateni Takımı’nı misafir etti sitemize 22 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 730 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Türkiye Şampiyonu olan Kağıtspor Buz Pateni Takımı’nı misafir etti. Patencilerimizin şampiyonluk kupasını takdim ettiği Başkan Karaosmanoğlu, büyükler, minikler ve teşvik dalındaki sporcularımızı kutladı.

 

KAĞITSPOR BUZ PATENİ TAKIMI

2012-2013 sezonunda büyükler, minikler ve teşvik kategorilerinde Türkiye Şampiyonluğu’nu elde eden Kağıtspor Buz Pateni Takımı’nın yönetici, sporcu ve antrenörleri, Başkan Karaosmanoğlu’na konuk oldu. Kağıtspor Başkanı Fahrettin Kandemir, başkan vekili Kemal Yazıcı, branş sorumlusu Murat Uzar’ın Başkan Karaosmanoğlu’na yapılan çalışmalar ve elde edilen başarılarla ilgili bilgi verdiği ziyarette sporcularımızın aileleri de hazır bulundu.

KUPAYI HAVAYA KALDIRDILAR

Sezonu şampiyon kapatan Kağıtspor Buz Pateni takımının sporcuları, şampiyonluk kupasını Başkan Karaosmanoğlu ile birlikte havaya kaldırdı. Kağıtspor yöneticileri ise kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür ettikleri Başkan Karaosmanoğlu’na şilt ve yürüyüşlerde giymesi için arkasında kupa resmi bulunan tişört takdim etti. Kağıtspor’un yöneticileri, başarılı patencileri, çalıştırıcıları ve onlara destek veren ailelerini kutlayan Başkan Karaosmanoğlu, minik sporculardan eğitimlerini de sporla birlikte yürütmelerini istedi.

AİLELERLE SOHBET ETTİ

Şampiyon takımın yöneticileri ve aileleriyle sohbet eden Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Çocuklarımıza destek veren, onların spor yapmasının önünü açan ailelerimize teşekkür ediyoruz. Çocuklarımız sporla birlikte eğitimlerini de başarıyla devam ettiriyorlar. Kocaeli’nde daha çok çocuğumuzun, daha çok insanımızın spor yapması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Her yaştan insanın spor yapması için Kocaeli’ni spor tesisleriyle donatıyoruz’’ şeklinde konuştu.

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz