- Hoşgeldiniz

Karaosmanoğlu, Kocaeli Kent Konseyi Emekliler Meclisi’ni konuk etti

Karaosmanoğlu, Kocaeli Kent Konseyi Emekliler Meclisi’ni konuk etti sitemize 05 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 792 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 Karaosmanoğlu, Kocaeli Kent Konseyi Emekliler Meclisi’ni konuk etti

Hayattan emekli olunmaz

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Kent Konseyi Emekliler Meclisi’ni konuk etti. ‘’Hayattan emekli olunmaz’’ diyen Başkan Karaosmanoğlu, emeklilerin tecrübe, bilgi ve birikimlerini toplumla paylaşmalarını istedi.

EMEKLİLER MECLİSİ ZİYARET

Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Dr. İbrahim Kahraman, Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Emekliler Meclisi Başkanı Halil Atay ile meclis üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Kent Konseyi Başkanı Kahraman, Emekli Meclisi’nin çalışmalarıyla ilgili Başkan Karaosmanoğlu’na bilgi verdi.

GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİ ALDI

Kent Konseyi Emekliler Meclisi’nde görev alanlarla tek tek tanışan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Emekli olmakla hayat bitmiyor, çalışmalar bitmiyor. Sizlerin bilgi, birikim ve tecrübelerine her zaman ihtiyacımız var. Sosyal sorumluluk projelerinde mutlaka yer almalısınız’’ dedi. Kocaeli’nde son yıllarda yaşanan değişim ve dönüşümün farkında olduklarına değinen Emekli Meclisi üyeleri, hizmetlerle ilgili görüş ve önerilerini Başkan Karaosmanoğlu ile paylaştı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz