- Hoşgeldiniz

Karaosmanoğlu, Hereke’de bulunan Nuh Çimento Fabrikası’nı ziyaret etti

Karaosmanoğlu, Hereke’de bulunan Nuh Çimento Fabrikası’nı ziyaret etti sitemize 16 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.753 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Karaosmanoğlu, Hereke’de bulunan Nuh Çimento Fabrikası’nı ziyaret etti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Hereke’de bulunan Nuh Çimento Fabrikası’nı ziyaret etti. Fabrika yönetimi tarafından misafir edilen Başkan Karaosmanoğlu, Nuh Çimento işçisiyle aynı sofrayı paylaştı ve personelle sohbet etti.

NUH ÇİMENTO FABRİKASI

Kocaeli genelindeki fabrika ve iş yerlerini ziyaret ederek idareciler ve burada çalışan personelle bir araya gelen Başkan Karaosmanoğlu, Körfez Hereke’de faaliyet gösteren Nuh Çimento Fabrikası’nı ziyaret etti. Nuh Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Bilgin, CEO Kamil Gökhan Bozkurt, genel müdür Mehmet Hayrettin Şener tarafından karşılanan Başkan Karaosmanoğlu’na Başkan Danışmanı Gültekin Görüm ile Körfez Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Şendoğan eşlik etti.

ÇEVRE POLİTİKASINI ANLATTILAR

Başkan Karaosmanoğlu’na Nuh Çimento’yu ziyaretinde ilk olarak fabrikaya yönelik bilgi verildi. Nuh Çimento’nun çevre politikası hakkında Başkan Karaosmanoğlu’na bilgi aktaran idareciler, çevreye duyarlı teknolojilerle faaliyetlerini sürdürdüklerini dile getirdi. Türkiye ve Avrupa’nın aynı çatı altında üretim yapan en büyük fabrikası olan Nuh Çimento’nun üst düzey yöneticileri, inşaatlarda ve yol yapımında kullanılan beton alaşımlarla ilgili de değerlendirmelerde bulundu. Başkan Karaosmanoğlu da, özellikle eğitim ve sağlık alanlarında çok sayıda okul ve sağlık kuruluşu yaptıran Nuh Çimento yönetimini tebrik etti ve bu yöndeki çalışmaların devamını arzu ettiklerini söyledi.

İŞÇİLERLE YEMEK YEDİ

Başkan Karaosmanoğlu ile Nuh Çimento yöneticileri, daha sonra fabrika alanındaki kısa bir incelemenin ardından personel yemekhanesine geçti. Nuh Çimento yöneticileriyle birlikte burada sıraya giren Başkan Karaosmanoğlu, fabrika çalışanlarıyla aynı masayı paylaştı. Nuh Çimento işçileriyle yemekhanede sohbet eden Başkan Karaosmanoğlu, onların hizmetlerle ilgili görüş ve önerilerini de aldı. Nuh Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Bilgin, ziyaretin anısına Başkan Karaosmanoğlu’na Hereke halısı hediye etti

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz