- Hoşgeldiniz

Kar timi hazır kıta

Kar timi hazır kıta sitemize 13 Ocak 2015 tarihinde eklenmiş ve 265 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkalığı’nın kar timi ekipleri, Kocaeli genelinde başlayan kar yağışında herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için hazır kıta bekliyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı kar timi 164 araç ve 269 personelle teyakkuza geçti.

TÜM YOLLAR AÇIK

Büyükşehir ekipleri, ilimiz genelindeki tüm yollarda trafik akışını sağlamak için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Yolların kapanmaması, yollarda kayma ve buzlanmanın oluşmaması için 24 saat görev yapan ekipler, Kocaeli’nde ana arterler başta olmak üzere köy yollarında da çalışma yapıyor. Ana arterlerde trafik akışının sağlandığı ilimizde grup köy yollarında da kar küreme çalışmaları yapılıyor.

TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINI KULLANIN

Öte yandan Büyükşehir tarafından yapılan açıklamada vatandaşlardan kar yağışı nedeniyle dikkatli olmaları istenerek, kış lastiği olmadan yola çıkılmaması gerektiği vurgulandı. Ayrıca vatandaşların şahsi araçları yerine toplu taşıma araçlarını tercih etmeleri gerektiği kaydedildi. Kendi araçları ile yola çıkan vatandaşların ise yanlarında mutlaka zincir bulundurmaları gerektiği belirtildi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :