- Hoşgeldiniz

Kağıtspor’lu güreşçiler Makedonya’dan derecelerle döndü

Kağıtspor’lu güreşçiler Makedonya’dan derecelerle döndü sitemize 09 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 614 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kağıtspor’lu güreşçiler Makedonya’dan derecelerle döndü

Makedonya Güreş Federasyonu’nun 4 ve 5 Mayıs tarihleri arsında Strumca Valondova kentinde düzenlenen Uluslar arası Yağlı Güreş müsabakalarında Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’lu güreşçiler derecelerle döndü. Türk güreşçilerin yanı sıra Yunanistan, Makedonya, Arnavutluk, Sırbistan, Romanya, Bosna Hersek, Bulgaristan ve Kosova olmak üzere dokuz ülkeden gelen Yağlı güreşçiler er meydanında hünerlerini gösterdi.

İKİ ALTIN GELDİ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’lu güreşçilerden Nazmi Kahveciler, Mustafa Bayram ve Recep Tosun ülkemizi temsil etiği müsabakalarda dereceler ise ard arda geldi. Baş altında güreşen Nazmi Kahveciler ilk turda Bulgar, ikinci turda Arnavut, üçüncü turda Sırp, finalde ise Makedon güreşçileri yenerek şampiyon oldu. Baş pehlivanlıkta Mustafa Bayram ilk turda Bulgar, ikinci turda Makedon, üçüncü turda Yunan güreşçileri yenerek şampiyon olan bir diğer güreşçi oldu.

AYAKTA ALKIŞLADILAR

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’lu bir diğer güreşçi Recep Tosun ise turnuvada üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi oldu. Bülent Gürbüz nezaretinde mücadele eden milli güreşçiler toplamda iki şampiyonluk, bir üçüncülük kazanarak bir başka başarıya daha imza atmış oldular. Kupa töreni sırasında ise güreşleri izlemeye gelen çok sayıda güreş sever, Kağıtspor’un başarılı Yağlı güreşçileri uzun süre ayakta alkışladı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz