- Hoşgeldiniz

Kağıtspor’dan engelli spora tam destek

Kağıtspor’dan engelli spora tam destek sitemize 04 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 215 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Judo, Karate, Halter, Tekvando, Masa Tenisi ve Güreş branşlarında engelli sporculara yönelik faaliyetlerini sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Başkanı İslam Yücel’i, Dünya Engelliler Günü’nde Tekerlekli Bölgesel Basketbol Ligi’nde mücadele eden Kocaeli Engelliler Yıldız Kulübü Başkanı, yöneticileri ve sporcuları ziyaret etti. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Başkanı İslam Yücel ve Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Doğa Ergün’ün ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Kocaeli Engelliler Yıldız Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Yıldız ve sporcular yer aldı.

17 LİSANSLI SPORCU

Kulüp başkanı Hüseyin Yıldız, Yücel’e Tekerlekli Bölgesel Basketbol Ligi’nde mücadele ettiklerini ve iki maçta bir galibiyet bir mağlubiyet aldıklarını belirtti. 17 lisanslı sporcularının bulunduğunu belirten Yıldız, zor şartlar altında spor yaptıklarını ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde destek beklediklerini belirtti.

ALTI BRANŞTA FAALİYET

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Başkanı İslam Yücel ise ‘’Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü olarak bizlerde engelli spora desteklerimizi veriyoruz. Judo, Karate, Halter, Tekvando, Masa Tenisi ve Güreş branşlarında faaliyetlerimiz sürüyor. Paralimpik Olimpiyatlarında dereceler kazandık. Bu başarılar bizleri çok mutlu ediyor. Tüm branşlarda olduğu gibi Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nun verdiği desteklerle engelli arkadaşlarımızın spor yapabilmelerine olanak sağlayacağız” dedi.

HERŞEY BU KENT İÇİN

Kulüp başkanı Yücel, Kocaeli Engelliler Yıldız Kulübü maçlarını yakından takip ettiğini belirterek şunları söyledi; ”Kentimiz adına güzel bir oluşum kurmuşsunuz. Bu kenti temsil ediyorsunuz. Bu bizi gerçekten mutlu ediyor. Kocaeli’de spor adına yapılan tüm kulüplerimizi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak destekliyoruz. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü olarak her zaman yanınızdayız ve destek veriyoruz. Burada önemli olan beyinlerdeki engelleri kaldırmak. Zor şartlarda güzel işler başarıyorsunuz. Bu takdir edilmesi gereken bir durum.’’

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :