- Hoşgeldiniz

Judocular, Tıngır Mıngır Ülkeyi İzledi

Judocular, Tıngır Mıngır Ülkeyi İzledi sitemize 06 Ocak 2015 tarihinde eklenmiş ve 327 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Türkiye’nin en çok lisanslı sporcusuna sahip kulübü Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor, sportif faaliyetlerin ve Akademik eğitim çalışmalarının yanı sıra sosyal projelerini de sürdürmeye devam ediyor. Sporcuların, sportif ve eğitim çalışmalarının dışında, sosyal projelerde de bir araya gelerek takım olgusunu oluşturmasını hedefleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü, sporcularını bir çok sosyal projede bir araya getirmeyi sürüdüryor..

YENİ BİR KÜLTÜR PROJESİ

Her hafta farklı branşlar da ki sporcuları, Darıca hayvanat bahçesinde gezdirerek, sporcuların yoğun çalışma temposunun dışında tutan kulüp yönetimi, Geçtiğimiz ay başlattığı “Tiyatro” projesiyle de sporculara yeni bir kültür projesiyle tanıştırmış oldu.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’na bağlı Şehir Tiyatroları Müdürlüğü’nce yapılan görüşmeler sonucunda her hafta farklı branştaki sporcular, tiyatro izliyor.

TINGIR MINGIR ÜLKE’NİN GALASINI İZLEDİLER

Proje kapsamında hafta sonu Judocular tiyatroya gitti. 13 yaş üstündeki Judo branşından sporcuların katıldığı etkinliğe, Judo antrenörleri, sporcular ve velileri de katıldı. Yeni oyuna giren ve galası yapılan Tıngır Mıngır Ülke çocuk oyununu izleyen judocular, sergilenen oyundan memnun ayrıldı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :