- Hoşgeldiniz

İzmit’te Kız Arkadaşını Fuhuşa Zorlayan Bir Kişi Yakalandı

İzmit’te Kız Arkadaşını Fuhuşa Zorlayan Bir Kişi Yakalandı sitemize 15 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 531 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İzmit’te Kız Arkadaşını Fuhuşa Zorlayan Bir Kişi Yakalandı

İzmit’te birlikte yaşadığı kız arkadaşını çocuğunu göstermemekle tehdit ederek fuhuş yapmaya zorladığı öne sürülen bir kişi, yaşanan kovalamacanın ardından yakalandı. Alınan bilgiye göre Edibe K. (21) isimli bayan polis merkezine gelerek, birlikte yaşadığı erkek arkadaşı Cem P.’nin kendisine fuhuş yapıp para getirmesi için baskı ve tehdit uyguladığını, getirmezse 2 yaşındaki çocuğunu göstermemek ve kaçırmak ile tehdit ettiğini iddia ederek şikayette bulundu.

Şikayet üzerine çalışma başlatan İzmit İlçe Asayiş Büro Amirliği Ekipleri, Cem P.’nin Yuvam Akarca Mahallesi’nde kız arkadaşını beklediğini öğrendi. Polis kadınla birlikte buluşma noktasına gittiği esnada kız arkadaşının yanında polisi gören Cem P. arkadaşına ait 16 J 0660 plakalı aracı polis ekibinin üzerine sürdü. Polis ekibine çarparak kaçmaya başlayan şahıs, yaklaşık 5 kilometre sonra durduruldu. Hakkındaki iddiaları kabul etmeyen ve polisi görünce korktuğunu bu nedenle çarpıp kaçtığını söyleyen Cem P., işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

izmit-te-kiz-arkadasini-fuhusa-zorladi-iddiasi-

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz