- Hoşgeldiniz

İzmit Belediyespor, Süper Amatör Lig’den BAL’a terfi etmenin sevincini yaşıyor

İzmit Belediyespor, Süper Amatör Lig’den BAL’a terfi etmenin sevincini yaşıyor sitemize 22 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 663 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İzmit Belediyespor, Süper Amatör Lig’den BAL’a terfi etmenin sevincini yaşıyor

İzmit Belediyespor, Süper Amatör Lig’den BAL’a terfi etmenin sevincini yaşıyor. Şampiyon olan İzmitspor bu başarısını  Adnan Menderes Bulvarı’nda bulunan Safran Restaurant’ta yemekli toplantıda kutladı. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen yemeğe İzmit Belediyespor Kulübü Başkanı Hüseyin Üzülmez ve yönetimi, teknik ekip, branş antrenörleri, futbolcular ve kulüp personeli katıldı.

 

DOĞAN: BAŞARILI BİR KULÜBÜZ

 

İzmit Belediyespor’un sadece futbol değil, birçok branşta başarılı bir takım olduğuna dikkat çeken İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “İzmit Belediyespor’un ortaya koyduğu mücadeleden ve elde ettiği başarıdan son derece memnunuz. Bu başarı takımda emek veren herkesi motive etti. Önümüzdeki sezon daha da başarılı olacağız. İzmit Belediyespor futbol, satranç, su kayağı ve bisiklet dallarında şehrimizin iddialı ve başarılı takımlarından biri. Su kayağı branşında ülkenin en başarılı kulübüyüz. Sporcularımızın Akdeniz Oyunları’nda da başarı elde edeceğine inanıyorum” dedi. Doğan hedeflerinin Süper Lig olduğunu da söyledi.

 

DOĞAN’A İMZALI FORMA

 

Kendilerine her türlü desteği veren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a teşekkür eden İzmit Belediyespor yönetimi tüm futbolcu ve teknik ekibin imzaladığı formayı Doğan’a hediye ettiler.

belediyespor

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz