- Hoşgeldiniz

İZMİT BELEDİYESİ YEŞİL ALANLARI YAZA HAZIRLIYOR

İZMİT BELEDİYESİ YEŞİL ALANLARI YAZA HAZIRLIYOR sitemize 10 Mayıs 2021 tarihinde eklenmiş ve 49 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İZMİT BELEDİYESİ YEŞİL ALANLARI YAZA HAZIRLIYOR

İzmit Belediyesi ekipleri yaz aylarının gelmesi ile birlikte kentin dört bir yanında çim biçme ve yabani otlara karşı ilaçlama çalışmalarını yürütmeye devam ediyor

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, 17 günlük tam kapanma sürecini fırsat bilerek kentin dört bir tarafında çim biçme ve yabani otlara karşı ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor. Var gücü ile çalışan ekipler, Tepeköy Mahallesi ve çevresinde yeşil alanların bakımı ve çevre düzenlemesini yaparak alanı yaza hazır hale getirdi.

Yabani Otlar İlaçlanıyor

Daha temiz ve yaşanabilir bir İzmit için çalışan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Terzibayırı Mahallesi ve Akçakoca Mahallesi’nde yabani ot ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor. Kontrol dışında uzayan otların ve yollara sarkarak kötü bir görüntü oluşturan yabani otların ilaçlanarak kurutulması hedefleniyor. Kısıtlamanın kalkması ile birlikte vatandaşları temiz ve sağlıklı yeşil alanlarla karşılamak isteyen ekipler, çalışmalarını kentin dört bir yanında gerçekleştirmeye devam edecek.

Haberin videosunu izlemek için linke tıklayınız;

https://www.youtube.com/watch?v=JzzIPmjau48

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,