- Hoşgeldiniz

İZMİT BELEDİYESİ İLE VATANDAŞ EL ELE

İZMİT BELEDİYESİ İLE VATANDAŞ EL ELE sitemize 16 Mayıs 2021 tarihinde eklenmiş ve 31 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İZMİT BELEDİYESİ İLE VATANDAŞ EL ELE

İzmitliler Rengarenk Merdivenleri Çok Sevdi

Kentin dört bir yanını renklendirerek cıvıl cıvıl bir İzmit için çalışan İzmit Belediyesinin merdiven boyama çalışmalarına destek veren vatandaşlar da eline fırçayı alıp iş başına geçiyor

Şehrin siluetini sanat ve renklendirme çalışmalarıyla beton görüntüsünden uzaklaştırıp estetik kimlik kazandıran İzmit Belediyesinin merdiven renklendirme projesi halkın da gönlünü ısıttı. Belediyenin merdiven boyama çalışmalarını gören vatandaşlar kendi mahalle ve sokaklarında bulunan merdivenlerin boyanmasını talep ediyor, kendilerinin de boyama çalışmalarında bulunmak istediğini iletiyor.

Halk Kolları Sıvadı

Kentin her noktasına ayrı bir renk katmak ve İzmit’i gökkuşağı renkleriyle beton görünümünden kurtarmak adına çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi, vatandaşların talepleri doğrultusunda merdiven boyama işlemi için malzeme ve iç gücü tedarikine devam ediyor. İzmit Belediyesinin çalışma takvimini beklemeyen vatandaşlar belediyeden malzeme talep edip merdivenlerini bir an önce kendileri renklendirmek için kolları sıvıyor.

Birlikte Boyadılar

28 Haziran Mahallesi’ndeki merdiven boyama çalışmasını tamamlayarak mahalle sakinlerine gökkuşağından geçiyor hissi yaşatan İzmit Belediyesi son olarak Malta Mahallesi 14. Ada’da yapılan merdiven boyama işlemi için vatandaşların isteğini geri çevirmedi; boyaları ve malzemeleri temin etti. İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden iki personelle de merdiven boyama yapmak için fırçaları eline alan kadınlarla birlikte beton basamaklara renk verdi.

Burak Kocadölü: Memnun Ediyor

İzmit Belediyesi’nin uygulaması ve boyama çalışmaları hakkında bilgi veren İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Amiri Burak Kocadölü, “İzmit Belediye Başkanımız Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in başlattığı kaldırım ve merdiven boyama projesine halkla iç içe bir şekilde Malta Mahallesi 14. Ada’da devam ettik. Malta Mahallesi’ndeki vatandaşlarımızın ve personellerimizin çalışmaları doğrultusunda güzel bir işe daha imza attık. Vatandaşlarımızın, göze daha hoş gelen merdivenlerde yürümesi herkesi çok memnun ediyor. Bu proje kapsamında bize yapılan talepler doğrultusunda çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” dedi. 

Hürriyet’e Teşekkür

Malta Mahallesi 14. Ada’da ikamet eden kadınlar ve İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personelinin bir araya gelerek yaptıkları kaldırım ve merdiven boyama işlemini yerinde takip eden Malta Mahallesi Muhtarı Bekir Boz, yapılan çalışmadan çok memnun kaldıklarını belirtti. Muhtar Bekir Boz ve mahalle sakinleri, taleplerini kısa sürede yerine getiren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet olmak üzere İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,