- Hoşgeldiniz

İZMİT BELEDİYESİ, AKMEŞELİ ÇİFTÇİLERE FINDIKTA GÜBRELEME VE İLAÇLAMA EĞİTİMİ VERDİ

İZMİT BELEDİYESİ, AKMEŞELİ ÇİFTÇİLERE FINDIKTA GÜBRELEME VE İLAÇLAMA EĞİTİMİ VERDİ sitemize 17 Ocak 2022 tarihinde eklenmiş ve 11 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İZMİT BELEDİYESİ, AKMEŞELİ ÇİFTÇİLERE FINDIKTA GÜBRELEME VE İLAÇLAMA EĞİTİMİ VERDİ

Üretimi ve üreticiyi desteklemeye devam eden İzmit Belediyesi, Akmeşeli çiftçilere fındıkta gübreleme ve ilaçlama eğitimi verdi

Üreticileri her anlamda desteklemeye ve öncü olmaya devam eden İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, düzenlediği eğitim programlarıyla çiftçinin üründen daha fazla verim elde etmesini amaçlıyor. Bu kapsamda ekipler son olarak Akmeşe Cumhuriyet Mahallesi’nde çiftçilere fındıkta doğru gübreleme ve ilaçlama eğitimi verdi.

Eğitimler Devam Edecek

Çiftçilere verilen eğitimler ile maddi kayıpları en aza indirerek, ürünlerden alınan verimliliği arttırmayı hedefleyen İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğünde görevli Ziraat mühendisleri, eğitimlerine Akmeşe’de devam etti. Eğitimden maksimum verim alan üreticiler İzmit Belediyesi ekiplerine teşekkür ederken çiftçilere ve üreticilere ilaç ve gübrenin kullanımından fayda sağlanması amacıyla yapılan eğitimler belirlenen programlar dâhilinde planlı şekilde devam edecek.

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,