- Hoşgeldiniz

İzmit Belediye Başkanı Nevat Doğan’dan Doktorlara Kutlama

İzmit Belediye Başkanı Nevat Doğan’dan Doktorlara Kutlama sitemize 13 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 535 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İzmit Belediye Başkanı Nevat Doğan’dan Doktorlara Kutlama

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 14 Mart Tıp Bayramı ile ilgili basın açıklaması yayınladı. Ülkemizde modern tıp eğitiminin başlangıcı olarak kabul edilen 14 Mart’ı tıp kökenli bir belediye başkanı olarak çok önemsediğini ifade eden Başkan Doğan “bir ülkede tıp ne kadar gelişirse, toplum yarınlara o kadar sağlıklı, güven içinde ve bilinçli bir şekilde bakar” dedi.

Doğan açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Son yıllarda yürütülen başarılı sağlık politikaları sayesindeTürkiye’de tıp alanındaki başarılar tüm dünyada yankı uyandırdı; sağlık çalışanlarının gerçekleştirdiği organ nakilleri uluslararası medyada görünürlük kazandı. Son yıllarda Türkiye dünyanın en çok yabancı hasta çeken ülkelerinden biri haline geldi. İzmit’te ve Kocaeli’nin genelinde sağlık kuruluşlarının sayılarının ve donanımlarının artması bunun en büyük göstergesidir. Ülkemiz ve şehrimiz sağlık alanında büyük başarılara imza atmaktadır.

Milletvekilliği ve belediye başkanlığı görevlerimden önce uzun süre sağlık sektöründe aktif görev alan bir doktor olarak, tüm doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın bu alanda meslek onuruna yaraşır bir şekilde ve tüm zorlukların üstesinden var güçleriyle gelerek hizmet sunduklarını gördüm. Bu hizmet aşkının artarak devam ettiği yönündeki inancımın sonsuz olduğunu özellikle belirtmek istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor; başarılı ve değerli hizmetlerinin devamını diliyorum.”

izmit-belediye-baskani-nevzat-dogan

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz