- Hoşgeldiniz

İZGİM, MİNİK ÖĞRENCİLERİ AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR

İZGİM, MİNİK ÖĞRENCİLERİ AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR sitemize 17 Ocak 2022 tarihinde eklenmiş ve 17 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İZGİM, MİNİK ÖĞRENCİLERİ AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR

İzmit Belediyesi Kadın Girişimciler Merkezi’ni (İZGİM) ziyaret eden Muammer Aksoy İlkokulu 1.sınıf öğrencileri İZGİM’de gün boyu katıldıkları etkinliklerle keyifli bir günü geride bıraktılar

İzmit Belediyesi Kadın Girişimciler Merkezi’nde yer alan Çocuk Kütüphanesi, Çocuk Oyun Alanı ve atölyeler minik öğrencileri ağırlamaya devam ediyor. Muammer Aksoy İlkokulu 1. Sınıf öğrencileri de İZGİM’i ziyaret ederek keyifli ve öğretici bir günü geride bıraktılar. Okullarından araçla alınan öğrenciler, gün sonunda yine İzmit Belediyesi ekipleri tarafından araçla okullarına bırakıldı.

Seramik İle Tanıştılar

Çocukların gelişimini ve eğitimini önemseyen İzmit Belediyesi, İZGİM Çocuk Kütüphanesi ve Oyun Alanı etkinlikleriyle çocuklara eğlendirirken düşünme fırsatı sağladı. Orman Okulu projesi yöneticileri Harika Taze ve Fazilet Erdem çocuklar için meşe palamutu etkinliği düzenleyerek çocuklara bilgi verdi. Ardından atölyeleri gezen minikler, seramik ile tanıştı. Öğrenci ve öğretmenler ilgilerinden dolayı İZGİM yetkililerine teşekkür etti.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,