- Hoşgeldiniz

İZAYDAŞ hissedarlarını bilgilendirdi

İZAYDAŞ hissedarlarını bilgilendirdi sitemize 18 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 503 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İZAYDAŞ hissedarlarını bilgilendirdi

Özel sektör anlayışını kamu sorumluluğu ile birleştirerek atıktan değer üretiminde de öncü kuruluş olan İZAYDAŞ, komşularını tesislerinde ağırlamaya devam ediyor. İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İZAYDAŞ’ta Kocaeli’nde yaşayan herkesin hissesi olduğunu belirterek, “Hissedarlarımızın görüş ve düşünceleri bizim için önemli” şeklinde konuştu.

6 MUHTAR, 2 ESKİ MUHTAR, 1 MAHALLE

Depolama alanlarıyla ilgili bilgilendirme programları çerçevesinde gerçekleşen ziyaretlerde bu kez 6 muhtar, 2 eski muhtar ve bir mahallenin sakinleri ağırlandı. Farklı günlerde gerçekleşen ziyaret programlarına, Alikahya Fatih Mahallesi Muhtarı Yaşar Keleş, Alikahya Merkez Mahallesi Muhtarı Enver Gökbudak, Alikahya Atatürk Mahallesi Muhtarı Cemil Marul, Atatürk Mahallesi eski muhtarlarından Turan Seçkin, Atatürk Mahallesi sakinlerinden Esra Aydın, Yuvam Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Sevgi Koyun, Durhasan Mahallesi Muhtarı Burhan Tuğtekin, Durhasan Mahallesi eski muhtarlarından Orhan İlhan, Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Fatma Keskin ve mahalle sakinleri katıldı. Deponi Şefi Bilge Girgin’in, İZAYDAŞ’ın çalışma sistemi ve faaliyet alanları da kapsayan sunumu ile başlayan program saha gezisi ile devam etti. Özellikle yaz aylarında evsel çöp depolama alanlarından gelen koku ile ilgili şikâyetlerini dile getiren komşu misafirler, alınan tedbirlerle ilgili çalışmaları yerinde görme fırsatı da buldu.

KESKİN: BİZİ DİNLEMENİZ ÖNEMLİ

Ziyaret programı ile ilgili değerlendirmede bulunan Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Fatma Keskin, mahalle sakinlerinin tesisi yerinde görmesinin önemine dikkat çekti. Keskin, “Yaşamsal alanlardaki sıkıntılarımızı görmezden gelmeyeceğinizi biliyoruz. Bunları gidermek için gereğini yaptığınızı da gördük. Yetkili arkadaşlar gerekli bilgilendirmeleri yaptılar. Biz de memnun bir şekilde ayrılıyoruz. İlginize teşekkür ediyoruz” ifadesini kullandı.

KÖKDUMAN: BİLGİLENDİK, MEMNUN KALDIK

Fevzi Çakmak sakinlerinden Hikmet Kökduman ise, İZAYDAŞ tesisini tehlikeli bulmadığını belirterek, “Bizler sadece zaman zaman duyduğumuz kokudan ve sineklerden şikâyetçiyiz. Açığa çıkan gazların kontrol altına alınarak hangi aşamalardan geçtiği bilgisini de aldık. İlgi ve alakadan çok memnun kaldık” dedi. Mahalle sakinlerinden Veli Çelik de, “İZAYDAŞ gerçekten önemli bir tesis. Atıklardan enerji elde ediliyor fakat konum itibariyle yanlış yerde olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

SARAÇ: BURADA HEPİNİZİN HİSSESİ VAR

İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, programın sonunda komşuları ile bir araya geldi. Saraç, bu ziyaretleri önemsediklerini söyledi. Genel Müdür Saraç, “Sonuçta bu şirket Kocaeli Büyükşehir Belediyesi şirketi yani Kocaeli’nde yaşayan herkesin burada bir hissesi var. Biz bu ziyaretleri bir sivil denetim olarak görüyoruz. Sizlerin düşünce, öneri ve eleştirileri bizim için önemli” değerlendirmesini yaptı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz