- Hoşgeldiniz

İSU Gebze Şube Müdürlüğü Yeni Yerinde

İSU Gebze Şube Müdürlüğü Yeni Yerinde sitemize 29 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.026 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 İSU Gebze Şube Müdürlüğü Yeni Yerinde

Altyapı ve teknolojik yatırımların öncü kuruluşu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSU) Genel Müdürlüğü, Gebze ilçesindeki abonelerine daha iyi hizmet vermek için yeni yerine taşındı.

TADİLAT VE TEFRİŞ ÇALIŞMALARI YAPILDI

Gebze Arapçeşme Mahallesi Gençlik Caddesi üzerinde bulunan eski Sümeyye Hatun Hastane binasının ilk üç katı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından İSU Genel Müdürlüğü’ne tahsis edildi. Gebze Belediyesi ile KBB Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi, Gebze Ticaret Odası, İŞKUR ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü gibi kamu kurum ve kuruluşlarının hemen yanı başındaki 8 katlı bina için İSU Genel Müdürlüğü tarafından tadilat ve tefriş çalışmaları yapıldı.

29 NİSAN PAZARTESİ’DEN İTİBAREN

Çalışmaların tamamlanmasının ardından, Tatlıkuyu mahallesinde hizmet veren İSU Gebze Şube Müdürlüğü, yeni yerine taşındı. Kurum, 29 Nisan Pazartesi gününden itibaren yeni adresinde vatandaşlara abone işlemleri, fatura ödemeleri gibi hizmetler verecek.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz