- Hoşgeldiniz

İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra’da incelemelerde bulundu

İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra’da incelemelerde bulundu sitemize 31 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 961 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra’da incelemelerde bulundu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra’da çeşitli incelemelerde bulundu. Kerpe ve Dalca köylerini ziyaret eden Başkan Karaosmanoğlu, ilçe merkezinde ise sanayi esnafına konuk oldu, hayır kermesinden alışveriş yaptı. Başkan Karaosmanoğlu’na yoğun ilgi gösteren Kandıralılar, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Sahilleriyle, yollarıyla, barajıyla Kandıra’da yaşamak bir ayrıcalık olmaya başladı’’ dedi.

İLÇE MERKEZİ VE KÖYLER

Başkan Karaosmanoğlu’na ilçedeki incelemelerinde Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan ile AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erdinç Şentürk eşlik etti. İlçe merkezindeki sanayi esnafıyla bir araya gelen Başkan Karaosmanoğlu, kurulan bir hayır kermesinden de alışveriş yaptı. Başkan Karaosmanoğlu, daha sonra Kerpe ve Dalca köylerini ziyaret etti.

KANDIRA CAZİBE MERKEZİ

Kandıra’da ziyaret ettiği her yerde çok samimi ve sıcak bir ilgiyle karşılanan Başkan Karaosmanoğlu, “Kandıra, Kocaeli’nin en güzel ilçelerinden birisidir. Kandıra’ya turizmiyle ve tarımıyla yeni bir çehre kazandırmak için çalışıyoruz. Dere ıslahlarımız, içme suyu ve atık su arıtma tesislerimizin yanı sıra sahillerde yaptığımız çalışmalarla Kandıra artık bir cazibe merkezi oldu. Hayata geçireceğimiz Namazgah Barajı da, Kandıra ve bölgenin 100 yıllık su ihtiyacını karşılayacak’’ ifadesini kullandı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz