- Hoşgeldiniz

Gebze D-100 geçişi proje hazırlama ihalesi yapıldı

Gebze D-100 geçişi proje hazırlama ihalesi yapıldı sitemize 11 Ocak 2015 tarihinde eklenmiş ve 264 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Ulaşım Planlama ve Etüt Proje Şube Müdürlüğü tarafından Gebze D-100 Karayolu Geçişi Yol ve Sanat Yapıları Proje hazırlama hizmeti alım ihalesi yapıldı. İhaleye 7 firma katıldı. İhaleyi kazanan yüklenici firmadan 150 günde projeyi tamamlaması isteniyor.

 

GEBZE ANİBAL KAVŞAĞI

Kocaeli Ulaşım Ana Planı önerileri doğrultusunda artan nüfus ve motorlu araç trafiğine bağlı ulaşım taleplerinin yarattığı trafik sıkışıklığı ve darboğazlar belirlenerek ulaşım ve trafik sorunlarının çözümü ve Kocaeli’nin ulaşım ve trafik teknik altyapısı ile toplu taşım sistemi ve işletmeciliğinin düzenlenmesi için kalıcı çözümlerin ortaya konması amaçlanıyor. Bu kapsamda Gebze Anibal kavşağında yaşanan trafik sorununun çözümüne yönelik hazırlanan avan projelerin hayata geçirilmesi adına kesin projelerin yaptırılması için ihaleye çıkıldı. Proje ile D-100 Karayolu dal-çık tünel ile aşağı alınarak transit geçiş sağlanacak, tünel üzerinde sinyalize hemzemin kavşak ile şehir içi trafik rahatlatılacak.

 

İHALEYE KATILAN FİRMALAR VE TEKLİFLERİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Ulaşım Planlama ve Etüt Proje Şube Müdürlüğü tarafından Gebze D-100 Karayolu Geçişi Yol ve Sanat Yapıları Proje hazırlama hizmeti ihalesine katılan firmalar ve teklifleri ise şöyle;

 

FİRMA TEKLİFİ

Epro Mühendislik 276 bin 300 TL

Lava Mühendislik 292 bin 500 TL

K.B.S Kent Bilgi Sistemleri 344 bin 900 TL

Proyapı Mühendislik 390 bin TL

Hartek Harita Teknolojileri 523 bin 240 TL

Temur Harita Mühendislik 543 bin 900 TL

Altyapı Mühendislik 549 bin 325 TL

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :