- Hoşgeldiniz

Fevziye Özkan 75 Yaşında Okuma Yazma Öğrendi

Fevziye Özkan 75 Yaşında Okuma Yazma Öğrendi sitemize 10 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 527 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
 Fevziye Özkan 75 Yaşında Okuma Yazma Öğrendi
İzmit Belediyesi, İZMEK Okuma Yazma Kursiyerleri için sertifika töreni düzenledi. İzmit Belediyesi,

İzmit Halk Eğitim Müdürlüğü ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği iş birliği ile düzenlen kursta okuma yazmayı öğrenen kursiyerlere sertifikalarını İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan verdi.

 

ÖĞRENMENİN YAŞI YOK

 

İZMEK bünyesinde açılan okuma-yazma kurslarına devam eden 13 kursiyere sertifikaları Yenidoğan Kültür Merkezi’nde verildi.  75 yaşında okuma yazma öğrenen Fevziye Özkan’da sertifikasını bu törende Başkan Doğan’dan aldı.

 

ÇOK MUTLUYUM

 

Diplomasını alan 75 yaşında ki Fevziye Özkan, “güler yüzlü belediye başkanı evladımın elinden aldığım bu belgeyi ömrümün sonuna kadar saklayacağım. Belediyemizin bizlere sağladığı bu imkanlardan dolayı herkesten Allah razı olsun. Hayatımın son dönemlerinde okuma yazma öğrendiğim için çok mutluyum ” dedi.

 

İZMEK OKUL OLDU

 

İzmit Halk Eğitim Müdürü Salih Aydın, Yenidoğan Mahalle Muhtarı Fevzi Kocaman ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Gülsen Müstecaptıoğlu ve çok sayıda vatandaşın katıldığı sertifika töreninde söz alan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “özellikle kadınlarımızın faydalandığı bu kurslarımız birer okul oldu. Bu kurslarımıza gelen kursiyerlerimiz okuma yazma öğreniyor, meslek ediniyorlar. Kursiyerlerimizin eserlerini kazanca çevirecek satış ofislerimiz için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

okuma-yazma-ogrendi

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz