- Hoşgeldiniz

Dilovası dernekleri Başkan’ı ziyaret etti

Dilovası dernekleri Başkan’ı ziyaret etti sitemize 16 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.276 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Dilovası dernekleri Başkan’ı ziyaret etti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası Dernekler Federasyonu Başkanı Eşref Öner ile dernek yöneticilerini misafir etti. Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli ile birlikte Dilovası’nın da çehresinin geliştiğini ve değiştiğini söyledi.

DERNEKLER FEDERASYONU

Dilovası Dernekler Federasyonu Başkanı Eşref Öner ile federasyona üye derneklerin başkanları Orhan Çarıkçı-Ekoloji ve Sağlık Derneği, Ercan Güneş-Bingöllüler Derneği, İsa Adıgüzel-Gençlik Derneği, Nurettin Koçtaş-Erzurumlular Derneği, Servet Meral-Gümüşhane Kürtünlüler Derneği, Tekin Dursun-Polisan Ortaokulu Gençlik ve Spor Derneği, Mustafa Ok-Giresunlular Derneği, Cemil Karakaya-Erzurum Horasanlılar Derneği, Şemsettin Ünalkoç-Muşlular Derneği, Ahmet Turak-Vanlılar Derneği, Muzaffer Sazak-Giresun Göreliler Derneği, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti.

DİLOVASI GELİŞİYOR VE DEĞİŞİYOR

Dilovası’nda yer alan dernekler olarak oluşturdukları federasyonla ilçeye hizmet etmeyi amaçladıklarını belirten Öner, Başkan Karaosmanoğlu’na çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. İzmit’te olduğu gibi Gebze’de de Sivil Toplum Merkezi’ni (STM) hayata geçirmeyi planladıklarını hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Dilovası çok önemli çevre, alt yapı ve üst yapı sorunları olan bir ilçemizdi. Yaptığımız çalışmalarla bu sorunların büyük ölçüde üstesinden geldik. Dilovası gelişiyor ve değişiyor. Dilovası’na yönelik devam eden ve yapmayı planladığımız çok önemli projeler var’’ dedi.

Son Güncelleme : 16.04.2013 11:57:56

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz