- Hoşgeldiniz

DEVLET BAHÇELİ DARICA’DAYDI

DEVLET BAHÇELİ DARICA’DAYDI sitemize 14 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 754 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

DEVLET BAHÇELİ DARICA’DAYDI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Darıca Belediye Başkan adayı Arif Gülen’in tanıtım toplantısına geldi. Darıca ilçe teşkilatı ile il örgütünün birlikte düzenlediği tanıtım toplantısı Darıca Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Tanıtım toplantısında partililer ellerinde MHP ve Türk bayrakları birlikte salonu doldurdu.

Törene bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı. Törende açılış konuşmasını yapan il başkanı Aydın Ünlü “Sayın genel başkanım sizinle yürümeye, üç hilali Türkiye’nin her yerine dikmeye kararlıyız, azimliyiz. Asla ilke ve ülkülerimizden taviz vermeyeceğiz. Ülkücüler var oldukça Kocaeli kazanacaktır, Darıca kazanacaktır. Bize güvenin bize inanın. Ne mutlu Türküm diyene” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli “Bugün Darıca`dayız. Darıcalı kardeşlerimle birlikteyiz. Burada bulunmaktan sizlerin coşkunuza şahit olmaktan bahtiyarlık duyuyorum. Seçimlere tüm gayretimizle hazırlanıyoruz.

Bahçeli devam ederek “Hükümet insan kaçakçıları ile sözde barışı konuşmaktadır. Hükümet PKK ile gizli kapaklı işlere girdiğinden dolayı kendisini çoktan mahkum etmiş, ipleri PKK’lılara huzur içinde vermiştir. Başbakan ve hükümeti teröristlerle masaya otururken TBMM’yi bölünmeye alet etmektedir. Başbakan, PKK ile içli dışlı olmuş ve Türk devlet geleneğini iki paralık etmiştir.

Konuşmanın ardından belediye başkan adayı olan Arif Gülen, Genel Başkan Bahçeli`yeKocaelispor atkısı hediye etti. Bahçeli de büyük bir jest yaparak bu atkıyı Büyükşehir Belediye Başkan adayı olması beklenen Sancaklı`ya taktı.

bahceli_daricada_gulenin_adayligini_ilan_etti

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz