- Hoşgeldiniz

ÇOCUKLARA SINIRSIZ EĞLENCE

ÇOCUKLARA SINIRSIZ EĞLENCE sitemize 21 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 543 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

ÇOCUKLARA SINIRSIZ EĞLENCE

Çocuk Eğitim, Eğlence ve Bilim Fuarı, bugün kapılarını açtı. Bi’dünya Eğlence sloganıyla hayata geçirilen Fuar’da onlarca eğlence çocukları bekliyor.

4 GÜN SINIRSIZ EĞLENCE

23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği kapsamında 4 gün sürecek olan Fuar’da müzikal, tiyatro, eğlenceli atölye, gösteri, bilim şov ve planetaryum gibi çok sayıda eğlence çocukları bekliyor.

DİJİTAL OYUN ALANINDA SINIRSIZ EĞLENCE

Büyükşehir tarafından düzenlenen Çocuk Eğitim, Eğlence ve Bilim Fuarı’nın ilk günü doyasıya eğlence ile başladı. Fuarda birçoğu Türkiye’ye ilk kez getirilen dijital oyunlar yer alıyor. Hareketli boyama ekranında çocuklar kamera yardımıyla kendilerini görüp boyama alanlarını diledikleri gibi kullanıyor. Daha sonra ise boyanan ekranın otomatik olarak fotoğrafı çekilip hard copy olarak çocuklara hediye ediliyor. Dijital ortamda bulunan dinozor ekranında ise kendilerini dinozorlarla aynı ortamda gören çocuklar görselin otomatik olarak videosunu çekerek sosyal medyada paylaşabiliyor.

DİJİTAL KALECİ ÇOCUKLARA MEYDAN OKUYOR

Fuarda bulunan dev ekranda bekleyen kaleci ise çocuklar meydan okuyor ve kendisine gol atmalarını bekliyor. Oldukça keyifli olan oyunda çocuklar top varmışçasına vuruşlarını yaparak klaslarını konuşturuyor ve kaleciyi avlamaya çalışıyor.

TAMAMEN ÜCRETSİZ

Mini basket, atari, langırt, dijital puzzle ve daha birçok oyun ve sınırsız eğlenceyle buluşan çocuklar keyifli anlar geçiriyor. Tüm bu oyunların ücretsiz olması ise çocuklar ve ailelerine ayrı bir keyif yaşatıyor.

Son Güncelleme : 20.04.2013 19:54:28

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :