- Hoşgeldiniz

ÇOCUK SİNEMA OKULU’NDA SEÇMELER TAMAMLANDI

ÇOCUK SİNEMA OKULU’NDA SEÇMELER TAMAMLANDI sitemize 29 Temmuz 2021 tarihinde eklenmiş ve 18 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
ÇOCUK SİNEMA OKULU’NDA SEÇMELER TAMAMLANDI

İzmit Belediyesinin geleceğin yönetmen, senarist ve oyuncularını keşfetmek amacıyla hayata geçirdiği Çocuk Sinema Okulu’nda seçmeler tamamlandı

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde hayata geçirilecek olan Çocuk Sinema Okulu’nda seçmeler tamamlandı. Birbirinden yetenekli çocukların hünerlerini sergilediği seçmelere yoğun katılım gerçekleşti. Toplamda 150 kişinin katıldığı seçmeler jüri değerlendirmesinin ardından açıklanacak.

Doğaçlama Sahneler

İzmit Belediyesi B Blok’ta gerçekleştirilen seçmelerde Koordinatör ve Eğitmen Emre Turanlı ile Eğitmenler Buse Karakulak, Zeynep İleru, Emre Çoşkun ve oyuncu Numan Ertuğrul Uzunsoy jüri koltuğunda oturdu. Geleceğin sinemacılarının doğaçlama sahnelerle kendini gösterdiği seçmelerde başarılı olan çocuklar 4 ay boyunca ücretsiz olarak kamera önü oyunculuğu, yönetmenlik, senaryo yazarlığı, montaj, kostüm tasarımı, kamera ve ışık eğitimleri alacak. Çocuklar 4 ay süren eğitimi kendi çektikleri filmin galası ile tamamlayacak.

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,