- Hoşgeldiniz

Buz Pateninde Kağıtspor şampiyon

Buz Pateninde Kağıtspor şampiyon sitemize 08 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 672 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Buz Pateninde Kağıtspor şampiyon

Kulüpler bazında Buz Pateni sporunda Türkiye’de marka kulüp haline gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor, bir şampiyonluk daha kazanarak kuplara adeta ambargo koydu. Bugüne kadar yapılan şampiyonlarda bir çok dereceler elde eden mavi beyazlı buz patenciler, 2012-2013 Buz Pateni Federasyon Kupası Teşvik Ligi şampiyonluğu beşinci kez kazanmanın mutluluğunu yaşadı.

245 PUANLA ŞAMPİYON OLDU

Geçtiğimiz yıl, sezonu yaşadıkları talihsizlikler nedeniyle Türkiye ikincisi olarak tamamlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Buz Pateni takımı bu yıl gösterdiği performansla geçen yıl kaybettiği şampiyonluğu tekrar kazandı. Antrenör Rana Göçmen, Ece Ongül nezaretinde İzmir Büyükşehir Belediyesi Buz Pistinde yapılan sezonun son yarışlarında Kağıtspor’lu Buz Patenciler sezon boyunca kazandıkları 245 puanla Ligi şampiyon olarak tamamladı.

19 PUAN FARK ATTI

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübünün ardından 226 puanla Ankara Vizyonspor kulübü ikinci olurken, 165 puanla İzmir Büyükşehir Belediyespor kulübü ise üçüncü oldu. Düzenlenen törende şampiyonluk kupasını branş sorumlusu Murat Uzar, Buz Pateni Federasyonu As Başkanı Hasan Fehmi Tekellioğlu’ndan aldı. En yakın takipçisine 19 puan fark atan mavi beyazlı buz patenciler Şampiyonluk sevincini antrenör veliler ve sporcular birlikte uzun süre buz pistinde doyasıya yaşadı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz