- Hoşgeldiniz

Büyükşehir havuzları yaza hazır

Büyükşehir havuzları yaza hazır sitemize 26 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 646 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Büyükşehir havuzları yaza hazır

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Sanayi Mahallesi ve Plaj Yolu’nda bulunan yarı olimpik yüzme havuzları sıcak yaz günlerinde vatandaşlara en iyi hizmeti verebilmek için bakıma alındı. Vatandaşların ve özellikle çocukların yaz aylarındaki önemli tercih noktalarından biri olan ve ücretsiz hizmet veren havuzların bu yıl da büyük ilgi görmesi bekleniyor.

SICAK YAZ GÜNLERİNİN GÖZDE MEKANI

Büyükşehir Belediyesi’nin Kocaeli’nin dört bir yanında faaliyet gösteren spor tesisleri vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor. Tesislerin yaz aylarındaki gözde mekânlarından birini ise hiç kuşkusuz Sanayi Mahallesi ve Plaj Yolu’ndaki yüzme havuzları oluşturuyor. Geçen yıl, üç ay boyunca ve haftanın 6 günü hizmet veren havuzlar yeni sezon için hazırlanmaya başlandı. Havuzlardan başta vatandaşlar olmak üzere yaz spor okullarında eğitim gören öğrenciler yararlanıyor.

GEÇEN YIL DOLDU TAŞTI

Geçen yıl yaklaşık 60 bin kişi Büyükşehir Belediyesi’nin yüzme havuzlarında serinleme ve spor yapma imkanı yakaladı.

TİTİZ ÇALIŞMA

Havuzlarda bakım çalışmaları ise titiz bir şekilde yürütülüyor. Bakım çalışmaları kapsamında havuzların hijyenik bakımlarına ciddi önem veriliyor.

HAZİRAN’IN İLK HAFTASINDA SEZON AÇILACAK

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi’nin havuzları Haziran ayının ilk haftasından itibaren açılacak. Havuz programları ise önümüzdeki günlerde ilan edilecek.

HAVUZLARDAN YARARLANABİLME ŞARTLARI

Büyükşehir Belediyesi’nin havuzlarından yararlanmak isteyen Yaz Spor okulları öğrencileri Vinsan’daki Gençlik Spor Şube Müdürlüğü’ne gelerek form alacak. Plaj Yolu’ndaki havuzdan yararlanmak isteyenler ise formlarını Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Plaj Yolu Yüzme Havuzu’ndan temin edecek. Formlarda, havuzlardan yararlanmak isteyenlerden sağlık raporu ve idrar tahlili istenecek. 18 yaş altındaki çocuklar havuza velileri ile alınacak.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz