- Hoşgeldiniz

BELSA ÇEVRESİ YENİDEN DÜZENLENİYOR

BELSA ÇEVRESİ YENİDEN DÜZENLENİYOR sitemize 04 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 569 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

BELSA ÇEVRESİ YENİDEN DÜZENLENİYOR

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Başkan Doğan son olarak Belsa Plaza çevresinde hizmet veren esnafları ziyaret ederek hayırlı kazançlar diledi. Ziyaretleri sırasında esnaflardan gelen önerileri de dikkatle dinleyen Doğan “yapılan tüm çalışmalar esnafımızın daha iyi koşullarda hizmet vermesi için. Bu bölgenin değişmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

 

ÇOK GÜZEL BİR MEYDAN OLACAK

 

Belsa Plaza ve çevresinin İzmit’in merkezi olduğuna dikkat çeken Doğan bölgede yürütülen çalışmaların tamamlanması ile birlikte bu alanın bambaşka bir hale geleceğini vurguladı. “Kocaeli Büyükşehir Belediyemizin yaptığı çalışma sayesinde kaldırımlar genişledi, yayalar için rahat hareket alanları oluşturuldu” diyen Doğan “çevre düzenlemesi projesi tamamlanınca, İzmit’in merkezinde gurur duyulacak bir meydan ortaya çıkacak” dedi.

 

KİTAP SEÇTİ, HEDİYE ETTİ

 

Esnaf ziyaretleri sırasında kitapçıların önünde kendisine kitap seçmeye çalışan 50.Yıl İlköğretim Okulu 8- C sınıfı öğrencisi Emin Ölçerel’e kitap seçiminde yardımcı olan ve bir süre sohbet eden Başkan Doğan İlköğretim son sınıf öğrencisi Emin Öçerel’e kitap hediye etti.

 

GENÇLERİN ÖNERİLERİNE ÖNEM VERİYORUM

 

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü son sınıf öğrencisi Orkun Duran esnaf ziyareti sırasında Başkan Doğan’ın yanına gelerek park alanlarında bulunan duvarların renksiz ve boş olduklarını söyleyerek duvarlarda boyama yapmak istediklerini dile getirdi. Doğan gençlerden gelen önerilere çok önem verdiğini vurgulayarak gençlerin önerilerine sıcak baktığını söyledi.

izmit-belsa-plaza

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz